FC Kuressaare jõudis 10. järjestikuse kaotuseni (4)

Saarlaste ainus Eesti kõrgeimas liigas mängiv jalgpallimeeskond on meistriliigas mängitud 24 mänguga kogunud neli võitu, kaks viiki ja 18 kaotust.

Neist kümme kaotust on saadud viimastes järjestikustest mängudes. See on FC Kuressaare kukutanud tabeli eelviimasele kohale, ainult punkti võrra vähem on Paide Linnameeskonnal. Statistika näitab, et saarlastele on sel hooajal löödud juba 64 väravat ning ise on nad suutnud lüüa 14. Laupäeval pidid saarlased koduväljakul alla vanduma Narva Transile, kes saatsid saarlaste väravasse neli palli. FC Kuressaare vastas vaid ühe väravaga, mille autor oli Sander Laht 61. minutil.

Saarlaste kaotuste seeria ei pruugi lõppeda ka järgmises voorus, kuna siis tuleb võõrsil vastu astuda liiga liidrile Tallinna Levadiale. Meeskonna pressiesindaja Miko Puparti sõnul on meeskonda raskel hetkel tabanud mitmete oluliste mängijate vigastused. “Trauma küüsis vaevlevad siiani Aivo Laul, Argo Aava, Reijo Kuusik ja Dmitri Skiperski, kelle näol on kahtlemata tegu põhikoosseisumeestega. Pikemalt vigastuspausilt naasid alles viimaseks mänguks Transiga Alari ja Elar Tovstik, samuti Joonas Ljaš ja Endrik Jäger, kes kõik koguvad alles vormi,” loetles Pupart.

Ta märkis ka, et vaatamata sellele, et punktivahed hakkavad liigas selgepiiriliselt välja joonistuma, on liiga sel aastal siiski tasavägisem kui varem. “Raskeid perioode on kõigil ning amatöörvõistkondadel ongi vaja saavutada järgmisele tasemele astumiseks stabiilsus, mille saavutamiseks treeningprotsess käibki,” lausus Pupart, viidates, et püssi pole põõsasse visatud ja kindlasti teevad kõik tõsist tööd selle nimel, et liigasse püsima jääda.

Print Friendly, PDF & Email