Orissaare korvpallurid hakkavad koostööd tegema Tartu Rockiga (11)

28. augustil sõlmivad koostöölepingu Orissaare korvpallurid ja Tartu ülikooli akadeemilise spordiklubi korvpallimeeskond TÜ/Rock. Mõlemal osapoolel on seoses tulevase koostööga omad huvid ja lootused.

Pärast lepingu allkirjastamist hakkab Orissaare korvpallimeeskond kandma nime Orissaare Rock. Orissaare spordihoone juhi Kaire Nurja sõnul on peamine eesmärk innustada noori korvpalli mängima. Koostöö TÜ/Rockiga pakub mitmeid uusi võimalusi mitte ainult Orissaare noortele, vaid ka huvilistele mujalt Saaremaalt.

Sügisest saavad asjaosalised lüüa koos TÜ/Rocki noortega kaasa ühislaagrites ja ühistel turniiridel. Samuti on Orissaare treeneritel võimalus end täiendada koolitustel, kus osalevad ka TÜ/Rocki treenerid. Meeskonnad komplekteeritakse tulevikus ühiselt, nii on Orissaare mängijatel võimalus jõuda ka TÜ/Rocki rivistusse. Noorte juhendamist Orissaares jätkab Mati Rüütel ja teda abistab Margus Nurja.

TÜ akadeemilise spordiklubi korvpallidivisjoni juhi Andres Ottenderi sõnul on TÜ/Rock huvitatud headest mängijatest ja üks moodus nende saamiseks on neid ise kasvatada. Viimased viis aastat on tõsisemalt tegeletud perspektiivikate noorte leidmisega eelkõige Tartus. Nüüd tahetakse haaret laiendada ja otsida andekaid noori ka mujalt Eestist.

Esimene piirkond, kellega otsene leping sõlmitakse, on just Orissaare.
Koostöö Orissaare korvpalluritega pole päris juhuslik. Margus Nurja ja Kaire Nurja on TÜ akadeemilisele spordiklubile tuttavad inimesed, kellega on enne koostööd tehtud. Andres Ottender lisas, et Orissaares noortega tehtav töö on sihipärane ja kvaliteetne.

4. septembril kell 10 räägitakse Orissaare spordihoones täpsemalt, mis edaspidi toimuma hakkab. Kohale on oodatud huvilised kõikjalt Saaremaalt.

Print Friendly, PDF & Email