Avariid vältinud mees lõhkus aia (6)

Avariid vältinud mees lõhkus aia

AED MAAS: Aia lõhkunud mehe sõnul ei õnnestunud tal muul moel vältida teisele autole otsasõitu. Kohe pärast õnnetust algasid parandustööd ja mees lubas, et aed saab uuesti püsti.
Foto: Egon Ligi

Kolmapäeval sõitis üks Chrysler Kuressaares Aia ja Veski tänava nurgal asuva maja aeda sisse ning lõhkus rauast ja dolomiidist ehitatud piirde. Juhi sõnul ei õnnestunud tal muul moel vältida kokkupõrget teise autoga. Chrysleri juht oli kaine ja omas vastava kategooria juhiluba.

 “Auto tuli siit heki tagant järsku Aia tänavale välja ja mul ei olnud kuhugi mujale minna,” rääkis mees, kes kõrvale põigates aeda sisse põrutas. Tema sõnul ei olnud tal varem võimalik Veski tänavalt tulevat autot märgata, kuna nähtavust piiras hekk.

Katkise aia pärast koju tulnud majaomanik ütles, et tema aeda on ka üks kord varem sisse sõidetud. Tema sõnul on mitmed inimesed märkinud, et Veski tänavalt on Aia tänavale raske pöörata, kuna ei ole näha paremalt lähenevaid sõidukeid ning tihti on heki taga sõitnud ka lapsed jalgratastel. Raskemaid avariisid seal ristmikul majaomaniku sõnul õnneks juhtunud ei ole.

Edasiste õnnetuste vältimiseks võttis Kuressaare Linnamajandus eile hommikul nähtavust piiranud heki maha.

Print Friendly, PDF & Email