Tivoli tuuri ajal toimus kaks rüselust (1)

Tivoli tuuri toimumispaiga vahetus läheduses Kuressaares kakeldi möödunud nädalal vähemalt kahel korral.

“Lõbustuspark ajas mõnel ikka tuurid üles,” rääkis Saar-te Häälele neljapäeval toimunud kakluse vahetu pealtnägija. Tema sõnul nahutas üks mees oma naist ning kui teda üritati takistada, tahtis ta ka kõigile vaheletikkujaile peksa anda ja asus nendega tüli norima. Pealtnägijad kutsusid kohale turvatöötaja.

“Aga siis oli üks karusselli juures töötav mees jõudnud kakleja juba maha rahustada,” ütles pealtnägija, kes ei teadnud täpselt, kas mees toimetati politseisse või mitte.
Teine Saarte Häälele teadaolev intsident toimus laupäeva õhtul, kui ühes puntras rüselesid neli meest ja kaks naist. Raske oli aru saada, kes kaklesid ja kes üritasid kaklust lahutada.

“Ma ei tea, millest see algas, aga kui ma sinna jõudsin, siis nad käkerdasid juba maas,” ütles noormees, kelle sõnul olid rüselejad nii hoos, et neid ei hoidnud tagasi isegi kõrval kogu hingest nuttev laps.
“Nad kukkusid ühel hetkel niimoodi, et ajasid koguni lapsekäru ümber,” rääkis noormees, kelle sõnul oli käru sel hetkel õnneks tühi ja üks naine rahustas last, samal ajal kui teine naine üritas kaklejaid lahutada.

“Proovisime helistada politseisse, kuid kõik liinid olid hõivatud,” jätkas noormees, lisades, et õnneks asi siiski lahenes viimaks ning kambakesi rüselenud ja kakelnud mehed ajasid end püsti.

Print Friendly, PDF & Email