Penrose’il esimene plaat valmis (6)

Penrose’il esimene plaat valmis

PENROSE: Pildil Rauno Oidram ja Silja Litvinova, bändi kuulub ka Märt Tomson.
Foto: Erakogu

Saaremaa juurtega noorteansambel Penrose esitleb järgmisel reedel Kuressaares Sadhu kohvikus oma esimest plaati, mis kannab nime “DEMOnstration”.

“Plaadil on 14 lugu, kõik meie endi looming. Kuna lugusid on meil kirjutatud palju, siis plaadile üritasime panna muusikat igale maitsele, alates ballaadidest ja lõpetades karske bluusiga,” ütles Penrose’i solist Silja Litvinova. Ta lisas, et kuna lugusid ei kirjuta bändis ainult üks inimene, vaid nad kõik annavad oma panuse, siis on nende muusika segu erinevatest stiilidest.

“Kindlasti on suur osa meie muusikast väga instrumentaalne, kuna Rauno on mees nagu orkester – kitarr, basskitarr, tuuba, trompet, saksofon, suupill, löökpillid, klaver, laulab ka veel,” lausus Litvinova. Otsus plaat välja anda sündis tema sõnul eesmärgil, et Penrose’i muusika jõuaks ka inimesteni, kes nende kontsertidel ei käi, ja muusika liiguks käest kätte edasi.

Penrose’i kuuluvad Silja Litvinova (kitarr/laul/muusika/viis/sõnad), Rauno Oidram (kõik pillid peale trummi /laul/muusika/viis/sõnad) ja Märt Tomson [löökpillid/rütmid (mis iganes varustuse ta parasjagu on kaasa võtnud) ning kõik, mis seondub helinduse ja tehnikaga ning transpordiga]. Ansambel on tegutsenud kokku paar aastat. Küll on aga selle aja jooksul liikmed vahetunud.

“Suure panuse on andnud meie kitarrist ja laulja Mikk Aeg, kellega nüüdseks on teed lahku läinud,” lisas Silja Litvinova. Plaati saab osta Sadhu kohvikust ja ansambli liikmete käest. Esitlus toimub 6. augustil kl 20, pärast seda jätkatakse Sadhu jämmiga, seekord vol. 6. Kel aga huvi, saab Penrose’i kuulata 7. augustil merepäevade jazzlaval kl 21.

Print Friendly, PDF & Email