Rimis vahetus juhataja (6)

Kuressaare Rimis töötab praegu juhataja kohusetäitjana Eve Tarus, kes tegutses seni sama kaupluse teenindusjuhina. Endine juhataja Merike Paja, kelle eestvedamisel viidi Kuressaare Rimis läbi kaupluse laiendus, suutes seetõttu läbimüüki tõsta peaaegu poole võrra, otsustas Rimist lahkuda ja aja maha võtta.

“Eve on väga kohusetundlik, rõõmsameelne ja edasipürgiv. Pärast senise juhataja lahkumist pakkus Rimi Evele kauplusejuhataja kohta, kuid Eve soovis kõigepealt töötada kauplusejuhataja kohusetäitjana, et eneses selgusele jõuda, kas selle ametikohaga kaasnev väljakutse ja vastutus on talle jõukohased,” ütles Rimi & Säästumarketi turundus- ja kommunikatsioonijuht Evelin Mägioja. Ta lisas, et Eve langetab otsuse, kas ta jätkab kaupluse korralise juhatajana septembris.

Kaubanduses on Eve Tarus töötanud aastaid, kõige pikemalt Kalevi kommipoes. “Tegelikult tuntakse Evet siiani linna peal päris palju ära ja vahepeal suureks kasvanud lapsed mäletavad teda endiselt kui rõõmsat kommipoe müüjat,” iseloomustas Mägioja, kelle sõnul konkurssi kauplusele uue juhataja valimiseks ei korraldatud, kuna Rimis eelistatakse alati edutada võimalusel kõigepealt inimesi, kes ettevõttes juba töötavad.

Rimile teadaolevalt ei ole endine juhataja Merike Paja uuele töökohale siirdunud. “Merike Paja oli väga tubli kauplusejuhataja,” lisas Mägioja.

Print Friendly, PDF & Email