Bemarimees sõitis Pikal tänaval liiklusmärgid maha (9)

Bemarimees sõitis Pikal tänaval liiklusmärgid maha

LÄKS ÕNNEKS, KUI NII VÕIB ÖELDA: Hea, et selle kihutava bemari ette jäid vaid liiklusmärgid, mitte mõni jalakäija.
Foto: Ats Vesiaid

Laupäeva päeval sõitis BMW Kuressaares Pikal tänaval kõnniteele ja lõhkus kaks liiklusmärki. Inimesed õnnetuses kannatada ei saanud.

“Õnnelik õnnetus, sest sel momendil ei olnud kõnniteel mitte ühtegi jalakäijat,” rääkis Saarte Häälele sündmuskohale sattunud mees, lisades, et ta kuulis läbi akna, kuidas sõiduk hirmsa vilinaga tuli, ning sõiduki häält ja hoogu arvestades võiski karta, et säärane õnnetus juhtub.

“Siis käisidki kõvad kolakad ning ma jooksin õue,” meenutas mees, sõnades, et pargi poolt tulnud sõiduk oli tõenäoliselt libisenud vihmasel teel vastassuunavööndisse. Sealt põrutas ta mööda kõnniteed ja liiklusmärke pikali sõites taas sõiduteele tagasi, tegi paar piruetti ja jäi siis keset ristmikku seisma.
Sündmuskohal olnud inimesed aitasid auto hoovi lükata, et see ei takistaks liiklust.

Kohapeal ei selgunud, miks õnnetus juhtus ja kas juht oli kaine. Kinnitamata andmeil oli masina mootor äsja läbinud 10 000 krooni maksma läinud remondi. “Aga omanik avaldas lootust, et auto saab siiski korda,” sõnas juhtunut pealt näinud mees.

Laupäeval käis sündmuskohal ka liiklusõnnetusest kell 15.21 teate saanud politsei, kes mõõtis avarii jälgi.
“Politsei on alustanud liiklusõnnetuse asjaolude selgitamiseks väärteomenetlust,” ütles politsei- ja piirivalveameti kommunikatsioonibüroo pressiesindaja Ene Kussmann, lisades, et politsei palub kõigil, kes liiklusõnnetust pealt nägid, sellest teada anda telefonil 45 49 710 või 110.

Print Friendly, PDF & Email