Kuhu minna

Kolmapäev, 21. juuli

TANTS
Divas Wake up Wednesday! DJ Lillimägi. Sissepääs tasuta, joogid südaööni –50%.

ÜRITUS
Kuressaares Arensburgi Ooperikohvikus kl 17 Saaremaa Ooperipäevad: autogrammitund – Stanislavski ja Nemirovitš-Dantšenko nimeline Moskva Akadeemiline Muusikateater.
Kuressaare lossi ooperimajas kl 20 Saaremaa Ooperipäevad: ooperigala.

SPORT
Kuressaares Marientali tee 27a kl 18 OÜ Reta Puit auhinnaturniir kabes.
Viiase staadionil kl 19 Saaremaa 2010 meistrivõistlused jalgpallis: Salme SK vs. Torgu.
Roomassaares purjetamise seeriavõistlus.

Neljapäev, 22. juuli

TANTS
Divas Summer@Diva. DJ P. Kukk. Sissepääs südaööni tasuta, hiljem 35 kr, baaris joogid südaööni –50%.
Roomassaare kõrtsis kl 20 Elmari tantsuõhtu. Juba teist suve sõidab mööda Eestimaad lõbus seltskond laulu- ja pillimehi, kelle nimed tutvustamist ei vaja: Anne Adams, Karl Madis ja ansambel Karavan, Jüri Homenja, Erich Krieger, Henrik Normann, Siegfreid Eberhard ja Renxx. Pilet 125 kr (kingituseks Elmari tantsuõhtu 2010 kogumikplaat ja Elisa kõnekaart), Elmarid ja kuni 10-aastased lapsed tasuta.
Club Privilege’is suvine neljapäevane pidudesari: A Le Coq Premiumi ja Fizz’i tasuta tantsupidu.
Illiku laos Orissaares start nädalavahetuseks. DJ Andres Laht. Erand kinnitab reeglit – meestele kogu õhtu sissepääs tasuta, naistele 25 kr.
Veski trahteris kl 20 Pärimuskultuuri suvi 2010: esineb rahvatantsurühm Pihlakas Kuressaarest.

ÜRITUS
Kuressaares Arensburgi Ooperikohvikus kl 17 Saaremaa Ooperipäevad: autogrammitund – Juhan Tralla.
Kihelkonnal Mihkli kirikus kl 19 Saaremaa Ooperipäevad: Ain Anger (bass), Piret Aidulo (orel). Pilet 200 kr.
Kuressaare lossi ooperimajas kl 20 Saaremaa Ooperipäevad: Giacomo Puccini Madama Butterfly. Stanislavski ja Nemirovitš-Dantšenko nimeline Moskva Akadeemiline Muusikateater. Pilet 350–550 kr.

SPORT
Nasva staadionil kl 19 Saaremaa 2010 meistrivõistlused jalgpallis: FC Taritu vs. Leisi JK.


Sõprusnädal Orissaares

Teisipäevast laupäevani viibivad siin Läti ja Taani sõprusvaldade esindajad! Osaletakse projekti Nordplus töögruppides!

Suur simman toimub reedel, 23. juulil Illikul kl 20: õhtujuht Meelis Mereäär, Läti rahvatantsijad, Orissaare segarühm, segakoor Märjamaalt, salsatantsijad Tallinnast, tantsitavad Muhu pillimehed, näitus valminud töödest!

 

Teatri eelinfo

Nalja- ja laulukava Avameelselt abielust

Komöödiateater läheb 18. juunil suvetuurile üle Eesti mitte tavapärase sõnalavastusega, vaid nalja- ja laulukavaga. Humoorikad sketšid mehe ja naise suhetest vahelduvad teemakohaste laulude ja kupleedega. Kõlavad hitid kerge muusika varasalvest, mida paljud kindlasti kaasa laulda oskavad. Kogu programm on samas stiilis, nagu omal ajal Abeli ja Nõmmiku estraadikavad.

Naljanumbrid kirjutas Peep Pedmanson ja lavastas Peeter Volkonski. Mängivad ja laulavad Madis Milling, Merle Jääger, Toomas Lunge ja Jaan Willem Sibul. „Avameelselt abielust“ etendub Kuressaare Lossihoovis pühapäeval, 25. juulil kl 19. Piletid müügil Piletilevis ja Kuressaare Kultuurikeskuses (tel 45 20 700) – vihma korral mängimegi saalis sees, nii et etendus toimub iga ilmaga ja pileti võib eelmüügist julgelt ära osta. Alla 14-aastastele keelatud!

Print Friendly, PDF & Email