Parim jalgpalliennustaja on Kristjan Lukk (3)

Saarte Hääle kuu aega kestnud jalgpalli maailmameistrivõistluste ennustusvõistlus osutus populaarseks. Kokku saabus toimetusse 94 talongi. Nii mõnigi mängija oli ostnud kohe mitu ajalehte ja osales mitme talongiga. Enim talonge, mis saadeti ühe ennustaja poolt, oli kaheksa. Siiski näitas võistlus, et talongide arvukus ei ole alati edu pandiks.

Ennustusvõistluse võitjaks osutus Kristjan Lukk, kes kogus 84 punkti ning ennustas neljast poolfinalistist õigesti koguni kolm. Samuti olid tal õigesti pakutud finaali jõudjad ning ka maailmameister. Võitja jättis endale ka punktivaru, kuna talongil ei olnud märgitud kolmanda koha saajat, mis suure tõenäosusega oleks talle veel lisapunkte toonud. Kristjan Lukk saab auhinnaks kasti õlut ja seitse õlleklaasi Saku õlletehase poolt, ajalehe Saarte Hääl kolme kuu tellimuse ning Saaremaa Kaubamaja poolt välja pandud jalgpalli, milleks siis paljuräägitud Jabulani pall.

Teise koha sai meie ennustusel Pekko Lehiste, kellel kogunes kokku 81 punkti. Ka tema arvas õigesti ära maailmameistri. Temale auhinnaks samuti kast õlut, viis klaasi ja ajalehe Saarte Hääl kolme kuu tellimus. Kolmandaks jäi vaid ühe vähempunkti ehk siis 80 punktiga Aare Tuulik. Tema saab auhinnaks samuti ajalehe kolme kuu tellimuse ja Coca-Cola Hellenic Eesti poolt välja pandud kasti Coca-Colat.

Väiksemaid auhindu saavad esikümnesse tulnud ennustajad, kes reastusid järgmiselt: 4. Piret Frey 72 punkti (auhinnaks 10 pudelit Coca-Colat); 5. Eduard Pära 71 punkti (9 pdl Coca-Colat); 6. Sven E. 69 punkti (8 pdl Coca Colat); 7. Arlet Saar 69 punkti (7 pdl Coca -Colat); 8. Mati Heero 69 punkti (6 pdl Coca-Colat); 9. Karli Kontkar 66 punkti (5 pdl Coca-Colat) 10. Ahti Lepp 66 punkti (4 pdl Coca-Colat).

Otsustasime välja käia ka eriauhinna sellele, kes arvab õigesti ära maailmameistri. Kokku pakuti Hispaaniat maailmameistriks 21 talongil. Loosi tahtel saab eriauhinna Tõnu Erin. Auhinnaks Saaremaa JK aaMeraaSi poolt välja pandud Jabulani jalgpall ja nende klubi vimpel. Lisaks saab Tõnu Erini omaks ka kinkekaart Kuressaare Spordikeskuse poolt, mis võimaldab lubada endale 5 korda massaažitooli kasutamist.
Kõik auhinnad saab tööpäeviti kätte ajalehe Saarte Hääl toimetusest Kuressaares, Tallinna tn 9.

Ruumipuudusel ei saa lehes kõikide tulemusi kirja panna, kuid kui kellelgi on huvi oma lõpliku koha kohta, siis palume vastuse saamiseks saata sellekohase päringu e-postile sport@saartehaal.ee .
Täname kõiki ennustajaid ning kohtume taas järgmiste suurvõistluste ajal.


NB!

F-1 ennustusvõistluse tulemused avaldame reedeses lehenumbris.

Print Friendly, PDF & Email