Suvel külastab Aurigat päevas ligi 2000 inimest rohkem kui talvel (1)

Suvel külastab Aurigat päevas ligi 2000 inimest rohkem kui talvel

HONDAGA KIIRTEELE: Auriga kaubanduskeskuse omanik Maidu Lempu võiks ka ise Hondaga, mis tema keskuses müügil, kiirteel kihutada. Pigem arendab ta oma ettevõtmist Kudjapel tasa ja targu, iga otsust korralikult kaaludes.
Foto: Aare Laine

Sügisel kaheaastaseks saav Auriga kaubanduskeskus on lühikese ajaga saavutanud tuntuse nii saarlaste kui sissesõitnute hulgas. Tänavusel suvel on keskust külastanud keskmiselt 5000 inimest päevas, seda on paarituhande külastaja võrra rohkem kui talvekuudel.

“Meil on külastatavuse osas päris hea statistika. Omal ajal investeerisime loenduritesse mitte just vähe. Kõikidesse sissepääsudesse on paigaldatud modernsed loendurid, mis loendavad nii keskusesse sisenejad kui väljujad. Nii saame iga päeva külastajate arvu teada,” teavitas keskuse omanik Maidu Lempu.

Tõsi küll, kuumadel suvepäevadel eelistavad nii saarlastest puhkajad kui ka turistid kaubanduskeskuste külastamise asemel rannamõnusid nautida, kuid esimesed suvekuud on siiski näidanud külastajate arvu märgatavat kasvu. Maidu Lempu sõnul on juuni ja juuli kõige suurema külastatavusega kuud.

Kuressaare külje all, Kaarma vallas Kudjape alevikus asuva 16 000 ruutmeetri suuruse Auriga kaubanduskeskuse ehitas ehitusfirma Primus PR valmis suhteliselt lühikese ajaga. 190 miljonit krooni maksma läinud hoonele pandi nurgakivi 14. märtsil 2008. Sama aasta 9. oktoobril avas keskus külastajaile uksed.

Edasi loe värskest Saarte Häälest.

Telli leht internetist

Print Friendly, PDF & Email