Lastekodulaste kolm võrratut suvepäeva Tehumardil (1)

Lastekodulaste kolm võrratut suvepäeva Tehumardil

SUVELAAGRI SELTSKOND: Pildil on abikasvatajad Thea ja Imbi ning lapsed Enori, Kait, Emma, Alis, Marii, Mathilda, Reiko, Johanna ja Ivi.
Foto: Vaike Õun

Kuressaare väikelastekodus on muutunud juba traditsiooniks kolme suvepäeva veetmine looduses, kusjuures oleme alati püüdnud kaasata just ratastoolis olevaid lapsi ja neid, kes käitumusliku eripära tõttu tavalistes laste suvelaagrites ei osale.

Kolmel esimesel aastal olime Valjala koguduse metsamajas Laimjalas, tänavu juuni lõpus aga Tehumardi puhkekülas. Lastel oli tore rannas, Tõllu raiesmaal ja puhkekülas aega veeta. Ilmad olid ilusad, pererahvas väga vastutulelik ja lahke. Võimalused ratastoolide ja kärudega liikumiseks olid head ja tänu Ago Libliku vastutulelikkusele leidsime parimad lahendused puhkekülas toime tulemiseks. Lastele pakkus lõbu tiigis elavate kalade toitmine, samuti uue tiigi ääres liivarannas mängimine. Mõnusad olid nii saun kui ka grilliõhtu.

Suured tänud kõikidele noortele inimestele, kes on meie ettevõtmist nii materiaalselt kui füüsiliselt toetanud, Salme POÜ-le ja Tehumardi puhkeküla omanikele ja personalile. Vahel aitab väga vähesest, et endast nõrgematele rõõmu teha ja südame teeb soojaks, et omakasupüüdmatuid aitajaid on palju. Ilusat suve jätku kõigile!

Vaike Õun

Print Friendly, PDF & Email