Hanvar kutsub rahva golfi vaatama (3)

Sel laupäeval kell 12 oodatakse Kuressaare golfiväljakul kõiki huvilisi, kel tahtmist golfimänguga tutvust teha, võistlusi vaadata või niisama laupäeva ilusas paigas veeta.

Sel laupäeval on Kuressaare golfiväljakul Saaremaa golfiklubi ja erakliiniku Hanvar eestvedamisel korraldatud golfiturniir Hanvar Open 2010. Turniiril osaleb umbes 70 võistlejat.
“Selle turniiri märksõnadeks on golf, tervis ja sõprus,” toonitas erakliiniku Hanvar arst ja omanik ning golfiklubi liige Hannes Haavel, lisades, et peale võistluse on neil sel nädalavahetusel eesmärk tutvustada avalikkusele golfimängu ning väljak on avatud kõigile, ka neile, kes soovivad golfimängu alles tundma õppida.

“Esimesed 25 kiiremat saavad tasuta korvi golfipallidega,” rääkis Haavel, lisades, et kõik on oodatud, sest golf on hästi tervislik spordiala, kus saavad ennast proovile panna igas vanuses inimesed.
Ka Saaremaa golfiklubi president Tõnu Toompuu rõhutas, et golfiväljaku harjutusväljakule võivad harjutama minna kõik, kellel aga golfikepp olemas.

“Aga sel laupäeval on meil algajaid õpetamas KG golfiõpetajad,” rääkis Toompuu, lisades, et kuigi ainult esimesed 25 soovijat saavad pallikorvi harjutamiseks tasuta, ei maksa meelt heita ka nendel, kes hiljaks jäävad.
“Õpetussõnu saavad ka nemad tasuta kuulata, lihtsalt pallid tuleb endal juurde osta,” selgitas Toompuu.

Print Friendly, PDF & Email