Pinge golfifirmade vahel püsib: süüdistatakse juba vägivallas (14)

Mänguõiguse pärast riidu läinud ja kohtus ära leppinud Saaremaa Golfi ja Saare Golf Traveli vaheline pinge püsib: ühe firma töötaja süüdistab teist kallaletungis, see lükkab süüdistuse tagasi.

“Ühe ettevõtte töötaja läks teise ettevõtte töötajale käsipidi kallale,” võttis juhtunu kokku OÜ Saare Golf Travel tegevjuht Anu Lomp. Tema sõnul sai tüli alguse sellest, et AS-i Saaremaa Golf nõukogu esimees Jüri Tiitus arvas, et võib esitada nõudmisi Golf Traveli töötajatele.
“Aga meie ettevõtte töötaja ütles, et tema annab aru oma tegevjuhile,” märkis Lomp. “See härra Tiitusele ei meeldinud ning ta läks meie töötajale füüsiliselt kallale.”

Töötaja kutsus seejärel G4S turvapatrulli, mispeale Tiitus lahkus.
“See asi niisama ei vaibu,” ütles caddiemasterina ehk golfituristide teenindajana töötav kannatanu Kristjan Ader Saarte Häälele, lisades, et teavitab juhtunust ka politseid.
“Ei ole küll olulisi kehavigastusi, aga inimesel olid jalad opereeritud, ta ei saa pikalt seista ning kuna ta julges antud isiku juuresolekul istuda, siis selle peale härra pahandas,” selgitas Lomp.

Saaremaa Golfi nõukogu esimees Jüri Tiitus ei suuda temale esitatud küsimuse sisu esiti uskuda. “Mis lüürika see on?” küsis Tiitus, kes kuulis oma sõnul alles Saarte Häälelt, et oli väidetavalt kellelegi kallale läinud.
Tiituse kinnitusel käis ta tõepoolest pühapäeval golfi mängimas ning käis ka tööl oleva Kristjan Aderi käest selgitusi küsimas, aga kallale küll ei läinud.
“Käisin küsimas selgitusi, miks ta lasi mängijad ilma mängupiletita väljakule,” kinnitas Tiitus, kelle sõnul oli see lepingu rikkumine Golf Traveli poolt, ning sellest andis ta eile teada ka pankrotihaldurile.

Tiituse sõnul on tal olemas ka tunnistajad, kellega koos ta seal oli. “Väga naljakas lugu, ma ei oska sellele midagi lisada,” ohkas ta.
“Selliseid jõudemonstratsioone on meie töötajatele siin ennegi tegemas käidud,” väitis Anu Lomp, tuues näite, kuidas Tiitus on varem nende kassasahtlist omavoliliselt võtme võtnud.

“Mis siis järgmisena?” jätab oma töötajate pärast väga mures olev Anu Lomp küsimuse õhku. Lomp lisab veel, et kui kellelgi on tema töötajate vastu pretensioone, siis tuleks nendega ikka tema poole pöörduda.

Print Friendly, PDF & Email