Valjalas imesid kratid autodest kütet (6)

Saarte Hääle andmetel varastati esimesel, vargustesarja alustanud 10. juuni öösel kütust Valjala alevikus Pihlaka tänaval maja ees seisvast Žigulist.

“Hakkasin hommikul tööle minema ja vaatan, et midagi on maas. Alguses arvasin, et õlilaik, aga kui sõitma hakkasin ja bensiininäidikut vaatasin, sain aru, et autost on virutatud hoopis bensiini nii umbes 10–15 liitrit,” rääkis anonüümseks jääda soovinud naine, kelle sõnul on murul veel tänaseni näha vargusest jäänud jälg – bensiini maha loksumisest tekkinud laik.

“Peab ikka julgust ja nahaalsust olema neil, kes tulevad maja eest, kus ümberringi on igal pool korterid ja inimesed, kütet varastama,” möönis naine, kes otsustas, et seekord ta politseisse avaldust veel ei tee. “Ehk õnnestub nad siiski tabada,” avaldas naine lootust hiljem, kui kuulis, et ka teistest autodest on kurikaelad kütet varastanud.

Päev hiljem, 11. juunil kella 2 paiku varastati Valjala alevikus Posti tänaval veoautost MAN 70 liitrit diislikütust. Tekitatud kahju suurus on 1215 krooni. Samal päeval, aga tund aega hiljem, kella 3 paiku, varastati Pihlaka tänaval seisvast kopplaadurist Case 88 liitrit diislikütust. Kahju on 1527 krooni.
Politsei on mõlema vargusjuhtumi uurimiseks alustanud kriminaalmenetlust.

Print Friendly, PDF & Email