Tormituul tõi päästjaile tööd (4)

Tormituul tõi päästjaile tööd

TORMI TÖÖ: Tormisel laupäeval vajati päästjaid mitmel pool. Kuressaares Kevade tänaval oli elektripost murdunud ja elektriliin pildus sädemeid.
Foto: Peeter Kukk

Nädalavahetusel möllanud tormituul murdis hulga puid, oksi ja elektriposte.
Laupäeval kell 13.22 said päästjad teate, et Leisi vallas Viira külas on sõiduteele kukkunud puu, mis oli sulgenud kogu tee. Päästjad tegid tee puhtaks.

Mõned minutid hiljem, kell 13.43 tuli teade, et Kuressaares Tallinna tänaval on elektripost ohtlikult kaldu. Kell 13.53 tuli aga teade, et Kuressaares Kevade tänaval on elektripost murdunud ja elektriliinist pillub sädemeid. Mõlemal korral läks kohale elektriavariibrigaad. Kella nelja ajal said päästjad teate, et Tallinna tänaval on kütusetanklas tankurit kattev plekk osaliselt lahti ja laperdab ohtlikult. Päästjad kinnitasid pleki ajutiselt ja teatasid juhtunust omanikule.

Kell 18.18 vajati päästjaid Kaarma vallas Nasval, kus kaks puud olid sõiduteele murdumas. Päästjad saagisid ohtlikult tee kohale kaldunud pajud maha.
Kell 21.23 tuli teade, et Kuressaares Pargi tänaval ripub murdunud puuoks sõidutee ja kõnnitee kohal. Puu küljest lahti murdunud suur oks oli kinni jäänud tänavavalgustuse kaablisse. Tänav suleti ning päästjad võtsid oksa maha.

Hilja õhtul kell 23.02 tuli teade, et Leisi vallas Koikla külas on kask teele murdunud ja kogu tee sulgenud.
Kohapeal olnud inimesed saagisid enne päästjate kohalejõudmist puult käsisaega peenemaid oksi. Päästjad saagisid puu mootorsaega juppideks ja vabastasid tee liikluseks.

Print Friendly, PDF & Email