Kuhu minna

Neljapäev, 10. juuni

KINO
Divas kl 19 Robin Hood. Seiklusfilm. Pilet 50.–

TEATER
Muhu muuseumis Koguval kl 19.30 Orissaare näiteringi etendus A. Hindi ainetel Mis juhtus Kihnu Jõnniga, kui “Manni” peal oli kotermann. Piletid 40.–/25.– kohapeal.

ÜRITUS
Saaremaa ühisgümnaasiumis kl 18 taas vilistlaskoori proov, kuhu on oodatud kõik viisipidajad vilistlased ja õpetajad. Ja ikka selleks, et 25. juunil SÜG-i kokkutuleku aktusel üles astuda!
Spaahotelli Meri (Pargi 16, Kuressaare) I korruse konverentsiruumis kl 12–15 MTÜ Saarte Koostöökogu ja veterinaar- ja toiduameti (VTA) teabepäev “Toidutootmine kodustes tingimustes ja väikeettevõttes”. Teabepäeva viivad läbi VTA toiduosakonna spetsialistid Tiiu Rand, Katrin Valgma, Heidi Mägi ja Saaremaa veterinaarkeskuse spetsialist.Küsimused on oodatud eelnevalt aadressil: tiiu.rand@vet.agri.ee või sulvi.munk@skk.ee . Teabepäevale ootame nii kogenud kui ka alles alustavaid toidukäitlejaid. Lisainfo ja eelregistreerimine: Sulvi Munk, e-post info@skk.ee , telefon +372 56 210 102. Üritus on tasuta ja toetatud Leader-programmist.
Upal Kuressaare ametikooli juures kl 11 veiste näitus-konkurss Saarte Viss 2010. Vissikandidaadid astuvad rahva ette Sulev Mägi lõõtspillihelide saatel. Tule kogu perega hindama lehmade ilu. Üritus on tasuta. Info Aive Sonets, tel 52 69 258.

SPORT
Varkja orienteerumisneljapäevak, starditähistus Üru–Pidula teelt. Start kl 16.30–18, läbiviijad Mai & Peeter. Korraldab Saaremaa Orienteerumisklubi.
Aste staadionil Saaremaa meistrivõistlused jalgpallis: kl 19 Kaarma VC vs. Torgu. Korraldab Saaremaa JK aaMeraaS.

TANTS
Divas DJ K. Lillimägi. Sissepääs tasuta.
Kodulinna lokaalis disko. DJ Raaper. Sissepääs tasuta.
Veski trahteris kl 20 Saarte pärimuskultuuri õhtu: laste folkloorirühm Sõluk Mustjalast.

Reede, 11. juuni

KINO
Divas kl 19.45 Pöörane armastuslugu. Draama/thriller. Alla 12-a keelatud. Pilet 40.–

ÜRITUS
Saare maakonna keskraamatukogus kl 11 Tiina Katteli loeng “Leedu kultuurist ja kirjandusest”.
Kuressaare Raegaleriis kl 17 kohtumisõhtu Eesti ühe olulisema erakollektsiooni looja Enn Kunilaga.

TANTS
Divas Sensual Friday & go-go girls. Pilet kl 22–24 50 krooni, naistele tasuta.
Luciferis Lucifer läheb suvepuhkusele. DJ Mikk Saarela.
Mönusas Villemis ansambel Kama 2.
Kodulinna lokaalis disko. DJ Raaper. Südaööni sissepääs tasuta, kl 24-st pilet 25 krooni.
Club Privilege’is Power Hit Radio esitleb: Power In Da Club.

SPORT
Kuressaare staadionil Saare maakonna meistrivõistlused kergejõustikus. Korraldab KJK Saare.


Ürituse eelinfo

Neljapäeval, 17. juunil Muhu muuseumis Koguval kl 20 Tornimäe näiteringi etendus Võsavennad. Piletid 40 ja 25 kr müügil kohapeal.

Neljapäeval, 17. juunil Orissaare kultuurimajas kl 18 segakoori Horele 25. sünnipäevakontsert. Tasuta.

Laupäeval, 19. juunil Muhu muuseumis Koguval kl 20 Koguva suvesimman rahvatantsude, laulumängude ja toredate pillimeestega. Seekord võtavad pilli kätte Sulev Mägi ja Meelis Mereäär. Piletid 40 ja 25 krooni.

Veel on vabu kohti Saaremaa Rahvateatri etendustele Abruka aasimised 13. ja 20. juunil. Võtke ühendust ja tulge kohale! Algus kl 12.

Üleskutse

Hei, hea jaaniürituse korraldaja!

Anna lehelugejailegi oma jaanipeost teada! Saarte Hääles paneme kõik jaanituled kirja. Sisukas jaanipäevaprogramm või lihtsalt info saada aadressil ivika.laanet@saartehaal.ee või telefonil 45 30 214, 50 54 572.

Print Friendly, PDF & Email