Kalev Kütt juhib Saaremaa spordiliitu (3)

Kalev Kütt juhib Saaremaa spordiliitu

 

Kaheksa aastat maakondlikku spordiorganisatsiooni juhtinud Mait Musta järglaseks valiti Kuressaare spordibaaside juht ja Muhu vallavalitsuse liige Kalev Kütt (fotol).

Ainsa kandidaadina üles seatud Kütt valiti üleeilsel spordiliidu üldkoosolekul maakondlikku spordiorganisatsiooni juhtima ühehäälselt.
Samuti valitud uude juhatusse kuuluvad lisaks Kütile Mait Must, Raivo Uus, Mati Mäetalu ja Riivo Allik. Revidendiks valiti Jaan Truu.

Kalev Kütt ütles Saarte Häälele, et hetkel veel mingeid kindlaid otsuseid midagi muutmaks või uues suunas liikumiseks tehtud ei ole, kuid värskelt valitud juhatus saab kokku juba sel nädalal, et arutada edasist tegevust ja arengut.
Saaremaa spordiliit tegi hiljuti läbi ka ühe uuenduse, astudes Eesti spordiliidu Jõud liikmeks, kes koordineerib omavalitsuste vahelist sporditegevust. Varem sinna kuulunud Saaremaa valdade spordiliit taandus Saaremaa spordiliidu liikmeks.

Saaremaa spordiliit koondab 47 maakonna spordiklubi ning planeerib ja koordineerib muuhulgas maakonna sporditegevust. Saaremaa spordiliit on ka Eesti olümpiakomitee liige. Liit on asutatud 1933. aastal ja taasasutatud 2002.

Print Friendly, PDF & Email