Norras ristiti parvlaev Saaremaa (lisatud video ja galerii!) (7)

Norras ristiti parvlaev Saaremaa (lisatud video ja galerii!)

SAAREMAAGA: Parvlaevaga “Saaremaa” koos poseerivad kapten Otto Ojamaa, laevatehase tegevjuht Johannes Alme, ristiema Katrin Leedo, Fiskerstrand BLRT omanik Rolf Fiskerstrand, reeder Vjatšeslav Leedo ja SLK tegevjuht Tõnis Rihvk.
Foto: Roger Engvik / Sunnmørsposten

Eile toimus Norras Fisker-strand BLRT laevatehases parvlaeva Saaremaa pidulik ristimistseremoonia. Parvlaeva ristiema Katrin Leedo ristis laeva Saaremaaks eesti, inglise ja norra keeles, misjärel niisutas laeva kombe kohaselt, purustades parda vastu šampanjapudeli.

“Muhumaa on nüüdseks kaks kuud liinil olnud ja ületanud kõiki ootusi, mis meil tema suhtes olid. Loodame, et Saaremaa suudab neid veelgi rohkem ületada,” ütles Saaremaa Laevakompanii nõukogu esimees Vjatšeslav Leedo ning tänas laevaehitajaid, investoreid ja kõiki SLK töötajaid, kes on selle parvlaeva juures vaeva näinud.

Parvlaev Saaremaa läbib nüüd Fiskerstrand BLRT laevatehases viimased katsetused ja viimistlustööd, misjärel võtab suuna Väinamerele. Kuivastu–Virtsu liinile peaks Saaremaa plaanide kohaselt jõudma jaanipäeva eel.

Print Friendly, PDF & Email