Politsei välistab eksituse (5)

Politsei ja prokuratuur välistavad võimaluse, et president Ilvese tütrelt miljonite kroonide väljapressimises kahtlustatav Saaremaa neiu pole tegelikult asjaga seotud ja sattus hoopis oma nimekaimu tekitatud jama sisse.

“Uurimisasutuste poolt kogutud andmed sellist versiooni ei kinnita,” ütles Saarte Häälele riigiprokuratuuri avalike suhete juht Kadri
Põldaru.
Saarte Hääl küsis prokuratuurilt arvamust Postimehe veebis antud kommentaarile, mille autor, kes juhtunu üksikasjadega tõenäoliselt kursis on, väitis, et tegemist on eksitusega.

“Tegemist oli tüdruku nimekaimuga ja Tallinnast maksumaksja raha eest kohale tulnud politseitöötajad (5 inimest), kes ei näidanud töötõendit (v.a Tanel Kullamaa korduval nõudmisel), ei tulnud selle peale, et tuvastada kahtlusalune isikukoodi järgi,” väitis nime all “vägivalla ohver” esinenud kommentaator. “Seega antud läbiotsimise käigus ei leitud süüdlast – isikukoodid ei klappinud,” lisas ta.

Saarte Hääl kirjutas eile, et riigiprokuratuur kahtlustab 17-aastast saarlannat president Toomas Hendrik Ilvese tütrelt Juulia Kristiinelt miljonitesse kroonidesse ulatuvas väljapressimises.
Prokuratuuri kinnitusel jõudsid väljapressimisteated presidendi tütreni mai alguses.

Saarte Hääle andmeil kuulati üleeile üle veel üks 20-aastane Kuressaare elanik, 17-aastase kahtlusaluse neiu sõber. Temale kriminaalteo toimepanemise kahtlustust ei esitatud.

Print Friendly, PDF & Email