Mees kutsub üles võimatule annetamisele (1)

Saarlase foorumis kodutuid lapsi aitama kutsunud mehe kontole ei ole võimalik ülekannet teha, kuna ülekande tegemiseks on vaja teada mehe nime.

“Aitame üheskoos Eestis ilma koduta jäänud lapsi, kes vajavad meie abi. Saadame neile süüa, riideid ja kes soovib, võib aidata ka rahaliselt. Swedbank arvelduskonto nr. on 221024209022 ja selgituseks palume kirjutada abistame lapsi,” kirjutas kasutaja mees16 Saarlane.ee foorumis.

Swedbanki kommunikatsioonispetsialisti Laura Käe-seli sõnul on võimalik, et tegu on heasoovliku algatusega ning sooviga tõesti aidata puudust kannatavaid lapsi ja peresid, kuid kindlasti ei ole võimalik teha ülekannet kellegi kontole, kui puudub saaja ees- ja perekonnanimi või ettevõtte nimi.
Käeseli vahendusel soovitab Swedbank annetused suunata mittetulundusühingutele, kes on kindlasti oma ala professionaalid ja kellel on ülevaade oma valdkonnas toimuvast, kes omavad vajalikke teadmisi ja kontaktvõrgustikku, kellel on usaldusväärsed juhid ja raamatupidamine.

”Nii võib inimene olla kindel, et tema raha jõuab abivajajani,” ütles Laura Käesel, lisades, et Swedbank on selliste MTÜ-de jaoks loonud ainulaadse annetuskeskkonna kogu Baltikumis www.swedbank.ee/tuletoeta , kus on võimalik organisatsioonidega tutvuda ja neile ühekordseid ja püsiannetusi teha.

Print Friendly, PDF & Email