Tuulte Roosi lasteaed saab lipu

Järgmisel reedel õnnistatakse Kuressaare Laurentiuse kirikus Kuressaare 7. lasteaia lipp ning peatselt kannab 20. aprillil 20-aastaseks saav lasteaed ka ametlikult nime Tuulte Roosi lasteaed.

Lasteaia juhataja Helle Karu sõnul olid eile õhtul päevakodus külas maja endised kasvandikud, kuid sünnipäevanädala kõige olulisem sündmus, kuhu oodatakse kõiki praegusi ja endisi lasteaialapsi, nende vanemaid ja vanavanemaid ning koostööpartnereid, on 16. aprilli õhtul kell viis, mil Laurentiuse kirikus õnnistatakse lasteaia lipp.

“Oleme esimene lasteaiamaja, mis 20 aastat tagasi õnnistati ka kirikuõpetaja poolt,” rääkis Helle Karu, lisades, et neil on arhiivis olemas tore pilt, kus peal on toonane parteisekretär Väino Kruuser ja kirikuõpetaja Jaan Tammsalu.

Lasteaia lipul on päevakodu logo, mille autor on lasteaia oma õpetaja Anne Lember ning graafiliselt aitas logo kujundada Anu Tanila linnavalitsusest. “Kirjutasime lipule Tuulte Roosi lasteaed, sest see on nimi, mille järgi meid on kogu aeg tuntud,” sõnas Karu, lisades, et kogu lasteaiapere on rõõmus, et nüüd saavad nad lisaks päris oma laulule ka oma lipu.

Print Friendly, PDF & Email