Naiste pärast tülli läinud mehed peavad kukrut kergendama (2)

Kohus karistas mehi, kes mullu 26. septembri öösel Kuressaare Kodulinna lokaalis alanud tüli tõttu tänaval kaklema läksid.

Kohus tunnistas kehalises väärkohtlemises süüdi Mohamed Salah Rekaya ja mõistis talle rahalise karistuse 15 900 krooni, mis tuleb süüdimõistetul tasuda ühe aasta jooksul.

Samuti tuleb Rekayal hüvitada ühele kannatanule tekitatud kahju.
Rekayat löönud Janor Pärgma tunnistati samuti süüdi ning talle mõisteti kuue kuu pikkune vangistus tingimisi 18 kuu pikkuse katseajaga. Mõlemal mehel tuleb tasuda ka 6525 krooni suurune sundraha.

Tüli algas sellest, et 26. septembri öösel ei meeldinud ühele Kodulinna lokaalis viibinud naisele, et Rekaya tantsib teiste naistega. Ebatsensuurseid sõnu kasutades valas naine oma viha välja.

Kui kohtualune tahtis sõnavahetuse lõpetada ja baari tagasi minna, ütles naine tema kohta nii halvasti, et prokurör ja kohtunik ei söandanud neid sõnu kohtus korrata.

Rekaya lõi naist lahtise käega näkku. Seepeale otsustasid alkoholijoobes baarikülalised naist löönud meest omakohtu korras karistada ning asusid kodu poole põgenevat Rekayat taga ajama.

Tekkinud rüselustes sai kannatada kokku viis inimest ning kaks nendest said ka torkehaavu.

Pärgma otsustas Rekayat naisterahva löömise eest karistada ja lõi teda rusikaga ning sai seetõttu ka ise lõua alla torkehaava.

Print Friendly, PDF & Email