Maxima ja Rimi ilma juhtideta (3)

Kaks Kuressaare suuremat toidupoodi Maxima ja Rimi on uue aasta alguses sellises seisus, et mõlemasse otsitakse uut juhti. Oma tööpostilt on lahkunud nii Rimi juhataja Aira Lepp kui ka Maxima juht Merike Paja.

Maxima avalike suhete juht Erkki Erilaid vaid kinnitas kuuldust, et Maxima otsib oma Kuressaare kauplusele tõepoolest uut juhatajat. “Kuna konkursi uue juhataja leidmiseks kuulutasime välja alles hiljuti, siis pole me veel märkimisväärset kandidaati leidnud, kuid huvilisi on,” ütles ta ja lisas, et juhatajal peaks olema kõrgharidus või ta peaks olema seda omandamas. Samuti eeldatakse, et ta on aktiivne, hea suhtleja, tunneb kauplemisprotsesse ja omab teadmisi toiduainete käitlemisest, müügitingimustest jne.

Oma Saareni on mitmest allikast jõudnud kuuldused, et Maxima kaupluse eesotsas olnud Merike Pajast saab Rimi uus juht. Paja ise vastas Oma Saare sellekohasele pärimisele ainult: “Ei kommenteeri.”
Rimi turundus- ja kommunikatsioonijuhi Evelin Kivioja sõnul on Rimi Auriga keskuses asuvale poele uue juhataja leidnud. “Tema asub tööle eelolevast esmaspäevast. Kahjuks ei saa ma aga tema nime välja öelda, sest tööleping temaga veel ei kehti ja selles osas võib ette tulla veel muudatusi.”

Print Friendly, PDF & Email