KJK Saares vahetusid põlvkonnad

KJK Saares vahetusid põlvkonnad

VAHETUS: Urmas Treiel (vasakul) võttis Ülo Rekkarolt presidendiameti üle.
Foto: Raul Vinni

Hea näide sellest, et spordiklubid ei saa mõelda vaid sportlikele saavutustele, vaid peavad hoolitsema ka oma järelkasvu ja klubi kestmise eest, oli laupäevane KJK Saare üldkoosolek. Uueks presidendiks valitud Urmas Treieli meeskonda kuuluvad mitmed klubi oma kasvandikud.

Urmas Treieli sõnul võib seda, et uude juhatusse kuuluvad näiteks Madis Kallas, Raigo Saar ja Kristi Väli, põlvkondade vahetuseks nimetada küll. Ülo Rekkaro presidendiametis välja vahetanud Treiel ütles, et nooremate kaasamist on vaja klubi edasiminekuks, ja lisas, et keerulised ajad on head muudatuste tegemiseks.

Varem KJK Saare eesotsas olnud ärimehed Lembit Soe ja Tõnu Toompuu ning minister Jaanus Tamkivi jätkavad klubi toetamist ning jõu ja nõuga aitamist kindlasti.
Treiel rääkis, et omad mõtted tal klubi edasiliikumise osas on ja selle nimel hakatakse töötama. Ta märkis, et kindlasti tuleb kõvasti tööd teha kõikide osapooltega, et valmiks maakonna esindusstaadion. “Oluline on see, et see olemas oleks,” ütles Treiel.

Lisaks klubi uue presidendi ja juhatuse valimisele tehti üldkoosolekul kokkuvõte ka suvistest Saarte mängudest. Kergejõustiklaste esindajana mängudel viibinud Raivo Kallase sõnul saab, olgugi et spekuleerides, siiski öelda, et kui saarlased läheksid Saarte mängudele oma tippudega, oleks medalisaak kümnetes ühikutes suurem.

Klubi tänas ka oma eelmise hooaja tublimaid sportlasi, kes on püstitanud maakonna rekordi. Tunnustuse pälvisid Marek Niit, Kaie Kand, Linda Treiel, Genro Paas ja Kentti Koppel.

Print Friendly, PDF & Email