Iff lõpetab oma juubeliaasta svingides

Tänavu oma 60. sünnipäeva pidanud Ivo Linna lõpetab juubeliaasta detsembri alguses nelja suurejoonelise bigbändi kavaga “Tagasi tulevikku – elu rokib!”, kus muusikas pöördutakse tagasi svingi ja boogie-woogie ajastusse.

“Saaremaale me kahjuks selle kavaga ei jõua, oleme Tartus, Jõhvis, Tallinnas ja Pärnus,” tunnistas Linna Oma Saarele, tuues põhjuseks selle, et tuuritegijad peavad saartele tulekut liialt kalliks. Sestap ei jõua Saaremaale ka Ivo Linna, Jassi Zahharovi ja Margus Kappeli jõulukontsert.

Linna sõnul on tal aga juubeliaasta möödunud ilusasti, sest erinevaid ettevõtmisi on olnud palju. “Avalöök oli kevadel, kui ilmutasime Supernovaga plaadi, siis oli Kuressaarest alanud suvine juubelituur ja Apelsini sünnipäevakontserdid,” loetles tänavune juubilar, lisades, et on veel koos Antti Kammistega üles astunud nukuteatri üritustesarjas “Aken” ning laulnud džässilikku eesti estraadiklassikat Ain Agana ja Raivo Taffenauga Teatripuhvetis.

Kõikide kodusaare fännidega loodab Linna aga kokku saada kindlasti tuleval aastal. “Praegu on teada, et olen tulemas jaanilaupäeval Leedri küla küüni avamisele,” avaldas ta.

Print Friendly, PDF & Email