Kuhu minna

Reede, 6. november

ÜRITUS
TTÜ Kuressaare kolledžis Rootsi tn 7 II korruse saalis kl 10–14 motivatsioonitreening Kuidas leida endas uusi energiavarusid? Positiivsete ja avatud hoiakute kujundamine tööl, kodus ja ühiskondlikus tegevuses. Uute ja värskete mõtete genereerimine läbi eneseanalüüsi. Ingliskeelse treeningu viib läbi heategevusorganisatsiooni Bothar looja ja tegevjuht Peter Ireton. Oodatud on kevadisel treeningul osalenud ja uued huvilised. Kursus on tasuta. Info ja reg tel 45 24 030 või e-post aet.paas@si.edu.ee .
Lümandas kl 19 Lümanda valla mälumängu I voor.
Salme kultuurimajas kl 19 sasku XI etapp.
Tornimäe rahvamajas kl 20 sügispidu Svipsiga. Paaristantsud, ühistantsud, mängud, õnneloos. Pääse 60.–
Muhu noortekeskuses kl 15 isadepäeva ja poiste nädala puhul puldiautode ralli.
Kuressaare kultuurikeskuses kl 12 pärimuspäev: töötuba koolilastele. Kl 19 Kuressaare kultuurikollektiivide ühispidu ja mõttevahetus.

TEATER
Orissaare kultuurimajas kl 19 teater tantsuga: “Roosade prillide” esietendus sise-laval. Pärast etendust mängib tantsuks Mihkel Mereäär. Pilet 65.–; rõdul 50.– Pane laud kinni! Tel 45 45 160.

NÄITUS
Hellamaa külakeskuses ristpistetehnikas Muhu tekkide näitus. E, T, N kl 9–18; K, R, L kl 9– 15.

TANTS
Divas laval glamuurse Pariisi kaunitarid Viky Moulin Rouge’id. Oma häälega võlub peol Julia. Plaadimasinate taga R&B, hip-hopi ja Party Athemitega DJ-d Ivo Ukris ja Marek Talivere.
Mönusas Villemis pubi Bingo. Välja loositakse 120 toopi Sakut.
Luciferis DJ Andres Laht.
Kodulinna lokaalis DJ Rämmal.

Laupäev, 7. november

KINO
Diva kl 19.40 Ajaränduri naine. Romantiline draama. Alla 12-a mittesoovitatav. Pilet 50.–

KONTSERT
Kuressaare Arensburg Boutique Hotell & Spaas kl 19 Pühendusega isadele – Baker Street Lossi tänaval. Saksofonist Virgo Veldi & Bänd (Karl Kanter kitarril, Joel Remmel klahvpillidel, Kaarel Liiv basskitarril ja Kaspar Kalluste trummidel) koos mahedahäälse laulja, tõusva tähe, tütar Susanna Aleksandra Veldiga. Õhtule lisab improvisatsioonilist vürtsi ja maitseid tuntud baarmen Helger Aava, esitledes ühtlasi kokteilihuvilistele Saaremaal oma trükisooja raamatut “Kokteilid pühendusega”. Pilet 150.– / püsikliendile 125.–. Kohtade broneerimine ja lisainfo tel 45 24 707 ja 45 24 704.

TANTS
Divas DJ Peeter Kukk. Pilet 75.–
Lucifer suletud.

SPORT
Kuressaare linnastaadionil jalgpalli meistriliiga. Kl 13 FC Kuressaare vs. Tartu JK Tammeka.
Kuressaare spordikeskuses korvpalli I liiga. Kl 18.30 Kuressaare SWE-7 vs. Võru KK/Arilix.


Filmitutvustus

”Ajaränduri naine”

Romantiline draama
Kinos Diva 6.11 – 11.11

Clare (Rachel McAdams) on armastanud Henryt (Eric Bana) kogu oma elu. Ta usub, et nad on kokku määratud, kuigi iial ei tea, millal nad peavad jälle lahus olema. Henry on nimelt ajarändur, kelle needuseks on haruldane geneetiline anomaalia, mis paneb teda kontrollimatult ajas aastate vahel edasi-tagasi liikuma. Hoolimata sellest, et Henry rännakud neid ilma hoiatuseta lahku viivad ja teadmata on, millal nad jälle koos saavad olla, püüab Clare meeleheitlikult ehitada ühist elu oma ainsa tõelise armastusega.

”Ajaränduri naine” on Audrey Niffeneggeri samanimelisel menuromaanil põhinev lugu armastusest, mis kestab üle aegade. Stsenaariumi kirjutas Oscari võitja Bruce Joel Rubin (”Ghost”), lavastas Robert Schwentke (”Lennuplaan”). Osades Rachel Mc-Adams (”The Notebook”, ”Pulmakütid”) ja Eric Bana (”München”, ”Trooja”) jt.

Filmi pikkus 1 t 47 min. Alla 12-a mittesoovitatav!
Vaata ka kodulehte http://www.thetimetravelerswifemovie.com  .

Print Friendly, PDF & Email