Tasuta turundusnõu Eesti ja välismaa tipp-tegijatelt

Euroopa Sotsiaalfondi ja EAS-i toel korraldatav Loov Eesti seminaride sari “Kuidas targalt turundada?” jõuab 5. novembril Kuressaarde.

Loova Eesti meediajuht Tiina Urm märkis, et tuleval neljapäeval kell 10–17 Kuressaare kultuurikeskuses toimuvale seminarile oodatakse inimesi, kes otsivad viise, kuidas praeguses olukorras nutikamalt tegutsedes ellu jääda ja edasi liikuda.

Seminari käigus õpetatakse kasutama lihtsaid võtteid, kuidas oma tootest ja teenustest teada anda ning inimestes oma toote ja teenuse vastu huvi tekitada. Jagatakse soovitusi tootearenduse, hinnakujunduse, klientide hoidmise ja müügi osas. Samuti käsitletakse võrkturundust ehk kuidas kohalikud tegijad saavad üksteist toetades ja koos tegutsedes tervesse piirkonda uut elu tuua ja oma ettevõtmistele rohkem tähelepanu ja kliente võita.

Seminari juhib Anu-Mall Naarits, kes on Baltika edu üks meisterdajaid ja turunduskoolitaja. Oma kogemusi tulevad jagama külalised piiri tagant. Islandi parimatest turunduskogemustest ja kultuuriturismist kõneleb Kuressaares Sif Gunnarsdóttir, kes on aastaid olnud Visit Reykjavik juht. Ahvenamaa Harvest festivali korraldaja Lena Brenner jagab oma kogemusi ürituse turundamisest. Välisesinejate ettekanded tõlgitakse eesti keelde. Lisaks kohapealsetele esinejatele saab näha videointervjuusid oma ala tipp-tegijatega.

“Kõike kuuldut saab seejärel ühiselt arutledes kohalikku konteksti asetada ja mõelda sellele, kus saab edaspidi seljad tugevamalt kokku panna, et ühiselt Saaremaa elu mitmekesistada ja elavdada ning siia senisest veel rohkem külalisi, tegijaid ja ressursse meelitada,” märkis Tiina Urm.
Tasuta seminarile pääsemiseks tuleb registreeruda koduleheküljel www.looveesti.ee/seminar .

Print Friendly, PDF & Email