Kuhu minna

Neljapäev, 29. oktoober

KINO
Divas kl 19.45 Fame. Muusikal. Pilet 50.–

NÄITUS
Saaremaa Puuetega Inimeste Kojas, Pikk 39 tutvustatakse puuetega inimeste loomingut. Omaloomingunäitus avatud kuni 30.11 igal tööpäeval kl 11–16. Olete kõik oodatud! Info 45 55 697 e-mail Saarekoda@hot.ee .

TANTS
Divas DJ Peeter Kukk. Pilet 35.– Südaööni sissepääs tasuta.
Kodulinna lokaalis kl 23 disko. Sissepääs tasuta.
Kapteni kõrtsis kl 22 karaokeklubi.

Reede, 30. oktoober

ÜRITUS
Kihelkonna rahvamajas kl 20 Kadi raadio 17. sünnipäevapidu. Külla tuleb Küla Karla, tantsuks mängib Kärla noorteansambel Projekt. Kohapeal avatud baar. Üritus kõigile tasuta!
Salme kultuurimajas algusega kl 20 sügispidu. Õhtujuht Arlet Palmiste. Tantsuks Ambla majaomanike ansambel. Info 45 71 650.
Restoranis Saaremaa Pegasus kl 19 õhtu kreeka rütmide ja tantsudega: ansambel Zorbas.
Tornimäe rahvamajas kl 19 mälumängu avavoor.

KINO
Divas kl 19.50 Esimene aasta. Komöödia. Pilet 50.–

TANTS
Divas DJ Vaido Pannel (Sky Plus). Pilet 75.–/südaööni 50.–
Mönusas Villemis stiilipidu.
Luciferis DJ Mikk Saarela. Oktoobrikuu sünnipäevalastele sissepääs tasuta.


Teatri eelinfo

R.A.A.A.M. 10 “Vahepeatus” 15. novembril kl 19 Kuressaare Linnateatris.
Hüüru mõisa on elama asunud kolm Kristuse eale lähenevat meest, kes on leidnud oma elu pealisülesande ja igaüks neist oma elu mõtte.
Need “elu mõtted” on oma lihtsuses jahmatavad. Ühel õhtul astub mõisasse sisse verinoor tüdrukust teeline, kes palub natukene vett…

“Vahepeatus” on ühe noore autori lustlik-naiivne kurbmäng. Esietendus 20. juulil Hüüru mõisas. Autor-lavastaja Uku Uusberg (Eesti Draamateater), kunstnik Artur Tšehhi. Mängivad: Argo Aadli (Tallinna Linnateater), Indrek Ojari (Tallinna Linnateater), Alo Kõrve (Tallinna Linnateater) ja Sandra Üksküla.

Piletid Piletimaailmast 160.– /120.– (õpilased, pensionärid, tudengid) – Kuressaares postkontoris, Auriga ostukeskuses ja Arensburg Boutique hotellis.

Üleskutse

Alanud on õpilastööde konkurss “Vali klaas”
Ülemaailmne klaasitootja O-I ärgitab õpilasi tähelepanu pöörama klaasi kui 100% taaskasutatava materjali võimalustele ja osalema loomingulisel konkursil “Vali klaas”.

Konkurss kutsub põhikoolide, gümnaasiumide ja kutseõppeasutuste õpilasi mõtlema klaasist ja tema olulisusest meie igapäevaelus, kirjutama vastavasisulisi esseesid või tegelema klaasikunstiga. Konkursi eesmärk on juhtida tähelepanu klaasi piiramatutele taaskasutusvõimalustele ning seeläbi keskkonna ja energia säästmisele. Ammutamaks inspiratsiooni ning tutvumaks klaasi ja selle taaskasutuse eelistega täpsemalt saavad huvilised külastada värskelt avatud uut eestikeelset keskkonnaportaali www.friends-ofglass.com/ee .

Portaali eesmärk on anda ka stardipauk liikumisele Klaasisõbrad, mis ühendab klaasi väärtusi hindavaid inimesi ja edastab sõnumit klaasist kui keskkonnasäästlikust ja 100% taaskasutatavast pakendimaterjalist. Lisainformatsiooni konkursi kohta leiab ka aadressil http://bioneer.ee/tegutse/valiklaas .

Konkursitööd palume saata aadressil valiklaas@gmail.com kuni 6. novembrini. Parimad tööd avaldatakse www.bioneer.ee . Marika Kala, tel 50 77 097.

Print Friendly, PDF & Email