Erakonnad peavad pühapäeval valimispidusid

Kõigi suuremate Kuressaares valimistel osalevate erakondade kandidaadid kavatsevad valimistulemuste jälgimiseks kodust välja tulla ja võtta valijate otsus vastu koos oma nimekirjakaaslastega.

Reformierakond koguneb seekord Arensburgi hotelli “Mustaks konnaks” hüütavas osas. Reformierakonna esinumbri Urve Tiiduse kinnitusel tullakse lihtsalt kokku, võetakse väike kohv ja oodatakse koos tulemusi.

Erilist mürtsu ei planeeri ka IRL. “Tantsutüdrukuid meil ei ole,” märkis IRL-i esinumber Toomas Takkis linnateatris toimuva erakonna koosviibimise kohta.Sarnaselt Reformierakonnale tullakse lihtsalt kokku ja oodatakse tulemusi. Samas kohas koguneti ka eelmiste valimiste ajal.

Keskerakond koguneb kuursaalis ning nende programmi kuulub ka karaokekuningas Iivo Miili esinemine. “Meil on väike söök, vaatame tulemusi ja täname oma inimesi,” ütles KE nimekirja esinumber Kalle Laanet.
Väikest üritust planeerivad ka sotsiaaldemokraadid ja valimisliit Kuressaare Kodanik, kuid kus need toimuvad, eile veel öelda ei osatud.

Print Friendly, PDF & Email