Lühidalt spordist

Kaju alustas MM-i
Hispaanias Santa Polas toimuvatel Formula klassi purjelaua maailmameistrivõistlustel osaleb ka Saaremaa Surfiklubi sõitja John Kaju. Kahe päeva järel asus Kaju 37. kohal.

SaareMaa JK AaMeraaS jätkab kaotusteta
Eesti meistrivõistlustel jalgpallis kohtus SaareMaa JK aaMeraaS 4. liiga läänetsooni 19. voorus Lõuna-Läänemaa JK meeskonnaga. Mängu lõpptulemuseks fikseeriti viik 3 : 3. Väravalööjad olid seekord Priit Post, Marko Saar ja Raimo Kaljulaid. See oli saarlaste teine järjestikune viik.

Mängida on jäänud veel kolm vooru ning neist kaks järgmist toimub kodusaarel. 20. septembril on Kuressaare linnastaadionil SaareMaa JK aaMeraaS vastaseks Pärnu FC Metropool ning nädal hiljem, 27. septembril PSK Alexela meeskond. Mõlemad kandideerivad koos saarlastega edasipääsule kolmandasse liigasse.

SaareMaa JK aaMeraaS paikneb turniiritabelis hetkel teisel kohal.

Margus Kuusk

Tops alustab hooaega laste treeningutega
Kuressaare lauatenniseklubi Tops alustab oma kaheteistkümnendat ehk 2009/
2010 hooaega teisipäeval, 22. septembril kell 17 toimuva laste esimese treeningkogunemisega (Marientali tee 27, endise teedevalitsuse haldushoone). Oodatud on eelkõige eelmistel hooaegadel klubis treeningutega alustanud lapsed, kuid sel õppeaastal on loomisel ka uued poiste ja tüdrukute treeningrühmad.

Lauatennis ehk pingpong on mäng, mis eelkõige arendab keha ja teravdab vaimu, kasvab ka tahte- ja otsusekindlus. Kuna pinksile kuulub kõigi teadaolevate pallimängude rekord palli liikumiskiiruses, siis reeglina suureneb ka mängijate reaktsioonikiirus.

Seda mängu alustada pole kunagi liiga hilja! Kõige parem on, kui laps leiab endale mängupartneri(d), kellega koos trennis käia. Aga võib tulla ka üksinda. Kindlasti võtta kaasa lühike dress, vahetusjalanõud ja soovitatavalt reket.
Täiendavat infot saab telefonidel 56 657 866 Gunnar Usin ja 50 80 481 Tiia Müürisepp.

Gunnar Usin

Kuressaares selgusid golfi rajamängu Eesti meistrid
Sel nädalalõpul selgitati Saare Golfis rajamängu Eesti meistrid. Päikesepaiste ja mõõdukas tuul pakkusid sportlastele ideaalilähedasi tingimusi kõigil kolmel võistluspäeval. Finaalpäeva tasavägises võistluses domineerisid Eesti noored golfimängijad. Naistest võitis Mari Hütsi, talle järgnesid Merlin Palm ja Miina Põhi. Meestest oli parim Paul Põhi. Hõbeda teenis Egert Põldma ja pronksi Torel Neider.

EGL

Print Friendly, PDF & Email