Roolijoodik sõitis ennast ja kaaslased haiglasse (9)

Purjus ja juhtimisõiguseta noormees ei tulnud eile Koimlas enam auto valitsemisega toime ning sõitis teelt välja. Kõik neli autos olnut toimetati Kuressaare haiglasse.

Oma Saare andmetel sai üks autos olnutest nii raskelt vigastada, et ta toimetati edasi Tallinna haiglasse.
Liiklusõnnetus juhtus eile hommikul kell 7.48 Lümanda vallas Koimla külas, kus sõiduauto Ford Sierra kaotas juhitavuse ja sõitis teelt välja paremale poole kraavi vastu puid.

Kuressaare politseijaoskonna infojuht Kristi Mägi ütles, et sõidukit juhtis 1991. a sündinud juhtimisõiguseta noormees, kellel politsei mõõtis sündmuskohal alkoholijoobe. Mägi sõnul said liiklusõnnetuses vigastada juhi kõrval istunud 1988. a sündinud noormees ja tagaistmel istunud 1995. ja 1993. a sündinud tütarlapsed.

“Kui teil on kahtlus, et autorooli istub purjus juht, siis ärge kõhelge ja takistage süüteo toimepanemist,” ütles Kristi Mägi, hoiatades, et inimesest, kes istub autosse, mille roolis on joobes juht, võib saada süüteo kaasosaline. “Süütegu on see nagunii, isegi kui politseile vahele ei jääda,” märkis Mägi.

Eile politsei juhtunu uurimiseks menetlust veel alustanud ei olnud, kuna ootab haigla tõendit kannatanute vigastuste kohta.

Print Friendly, PDF & Email