Varahommikuse kesklinnakakluse algatanud mees sai ise klobida

Kuressaare kesklinnas pühapäeva varahommikul peksa saanud mees tundus pealtnägijatele küll ohvrina, kuid tunnistas politseile, et oli ise eelnevalt tüli norinud ja sai seepärast peksa.

“Seal oli kamp ja üks noormees klobis teist. Kui see järele jättis, tuli üks turske mees, kes omakorda lõi selle pekstu pikali ja andis siis veel jalgadega,” kirjeldas anonüümseks jääda soovinud mees Oma Saarele pühapäeva varahommikul endise Edu poe ees toimunud peksmist.
Mees helistas politseisse, paari minuti pärast oli patrull kohal ja pealtnägija rääkis oma muljed politseinikele ära.

“Kakluse algust ma kahjuks ei näinud ega osanud selle kohta midagi öelda. Aga suur tugev mees klobis maasolijat jalgadega, selline inimene on ikka jätis küll,” kirjeldas pealtnägija Oma Saarele. “Pekstu, kes oli vastu asfalti lennanud ja kelle pea oli verine, pandi politseiautosse.” Samas tundus mehele kummaline, et politseinik ajas turske peksjaga veel juttu ja teised kõik jäeti sinnasamasse maha.

Kuressaare politseijaoskonna vanemspetsialist-infojuht Kristi Mägi ütles Oma Saarele, et politsei alustas sündmuse asjaolude selgitamiseks väärteomenetlust ja ütluste andmise käigus tunnistas kõrvaltvaatajale kannatanuna tundunud alkoholijoobes mees, et tema oli kakluse alustaja.

“Politsei toimetas 1983. aastal sündinud mehe kainenema ja karistas avaliku korra rikkumise eest rahatrahviga. Kummalgi osapoolel üksteisele pretensioone ei ole,” lisas Mägi.
Kuigi kaklust pealt näinud mehe arust pidanuks maas lamanud kannatanule kiirabi kutsuma, Kristi Mägi sõnul see vajalik ei olnud. “Kas on vaja kiirabi kutsuda, on spetsialistide otsustada,” nentis ta.

Print Friendly, PDF & Email