Punane rist otsib kodumetsas kadunud marjulist edasi (6)

Punane rist otsib kodumetsas kadunud marjulist edasi

 

Politsei lõpetas mitu päeva kestnud 33-aastase Eve (pildil) otsingud, kus osalesid lisaks politseile, valla töötajaile ja kaitseliidule ka mitmed vabatahtlikud. Otsinguid jätkavad Punase Risti töötajad.

“Politsei lõpetas teisipäeva õhtul aktiivsed otsingud,” ütles Kuressaare politseijaoskonna infojuht Kristi Mägi, selgitades, et edaspidi jääb politsei lihtsalt teateid ootama. “Kui info tuleb, siis kontrollitakse,” kinnitas ta.
Punase Risti Saaremaa seltsi esimehe Laine Kunnberg-Bortnikovi sõnul otsivad Evet, kasutades kogu õpitud otsimise metoodikat. Evet otsitakse kaheksaliikmeliste rühmadega, tehes märkmeid ning kammitakse läbi kogu ala.

“Väga raske on otsida, sest seal on väga märg,” lisas Kunnberg-Bortnikov, kelle sõnul olid otsijad ühel õhtul lausa nabani märjad.
33-aastane terviserikkega Eve lahkus oma kodust Valjala vallas 15. augusti päeval, et minna metsa marjule. Kaasa võttis ta kollase ämbri ja veel kaks väiksemat roosat anumat.
Naisel oli peas punaselilleline rätik, seljas tumepunane jope, jalas pikad mustad püksid ja kummisaapad.

Samuti on ikka veel kadunud Astest pärit 27-aastane Monika Paju, keda politsei otsib juba 18. juunist alates. Ühtegi vettpidavat vihjet naise leidmiseks saadud ei ole. Monika ei ole kasutanud oma pangakaarti ning välja on lülitatud ka tema mobiiltelefon.
Monika Paju on umbes 170 sentimeetrit pikk, õlgadeni ulatuvate tumedate laineliste juustega. Paremas kulmus on neet. Jalas võib naine kanda tumedaid teksapükse ja punaseid spordijalatseid.

Print Friendly, PDF & Email