Muruniiduk sai õnneliku omaniku (1)

Muruniiduk sai õnneliku omaniku

ÕNNELIK VÕITJA: Eile päeval tehnikapoe Tempore poolt Oma Saare tellijatele välja pandud auhinnaga koduteele asumas. “Sa lubasid selle ju pildistamiseks sülle võtta,” naljatas kõrvalt abivalmis naabrimees, kes võidu autoga koju toimetada aitas.

Eile sai Oma Saare tellimiskampaania võitja Kaie Bürger kätte tehnikapoe Tempore poolt välja pandud auhinna – Husqvarna muruniiduki.

“Fortuuna oli minu poolt ja see on ikka nii uskumatu,” rõõmustas võitja, lisades, et ega ta vist enne seda kõike uskuda suuda, kui koduhoovis esimene niitmine käsil. Õnneliku võitja sõnul ei tee niiduk rõõmsaks mitte ainult teda.

“Sellest võidab kogu meie maja,” selgitas Kaie Bürger, kes oli kortermajast ainuke, kellel vanemat sorti muruniitja olemas oli.
“Kuidas ma siis ikka ainult oma akna alt lasen, ikka teen kõik korda, ning kasvuhoone juurest on mul ligi pool hektarit niita,” rääkis uut niidukit imetlev võitja, lisades, et esialgu ta seda kellegi teise kätesse ei usalda.

“Mul oli seda väga vaja,” ütles Bürger uue masina üle rõõmu tundes.
Loosimises osalesid kõik Oma Saare tellijad, kellel on kehtiv otsekorraldusleping või kelle lehetellimus jätkus veel vähemalt kolm kuud peale 17. juulit.

Print Friendly, PDF & Email