Komm peitis kirjaklambrit

Komm peitis kirjaklambrit

KLAMBER KOMMIS: Maitsva kommi suhu pistnud naine avastas sellest hoopiski mitte maitsva pisikese kirjaklambri. Kalev lubab nüüd oma kvaliteedinõudeid veelgi karmistada. Foto on lavastatud.

Eelmisel nädalal kingituseks ilusa Maiuspala kommikarbi saanud Saaremaa naise üllatus oli suur, kui ta kommi suhu pistnud, selle seest kirjaklambri leidis.

“Hakkasin ühte kommi sööma ja tundsin, et midagi imelikku seal sees on,” rääkis Oma Saarele anonüümseks jääda soovinud naine (nimi toimetusele teada) eelmisel nädalal aset leidnud juhtumist.
Klambrit kommi pähe närides naise suu õnneks siiski viga ei saanud, vaatamata sellele, et ta kohe alguses aru ei saanud, millise võõrkehaga on tegemist.

Naine võttis eseme suust välja, puhastas šokolaadist ja avastas, et tegemist on päris tavalise väikese kirjaklambriga, mis oli täiesti terve.
“Selline väiksemat sorti klamber, mis ilusti sinna kommi sisse ära mahtus,” kirjeldas ta. “Kui nüüd oleks mõni väike laps seda kommi söönud, siis ei tea, mis oleks võinud juhtuda,” muretses naine.
Kalevi kommivabriku poole ta juhtunust rääkimiseks pöördunud veel ei ole, näitas vaid leidu oma töökaaslastele.

“Ma lihtsalt näitasin oma töökaaslastele ja sellega asi piirdus, mul tööd nii palju, hakka siin nendega ka veel maid jagama,” jäi naine tagasihoidlikuks. Vihje veidra leiu kohta saigi Oma Saar ühelt naise töökaaslaselt.
Maiuspala kommide tootja Kalev Chocolate Factory lubas kliendile asendustoote saata ja tõhustada kontrolli toodete kvaliteedi üle.

“Tegemist on kindlasti kahetsusväärse juhtumiga ja me vabandame tarbija ees ning soovime talle saata ka asendustoote,” ütles Oma Saarele Kalev Chocolate Factory kommunikatsioonijuht Karin Leemet.
Leemet lisas, et tarbija tagasiside nende toodete kvaliteedi kohta on igati teretulnud ning neis küsimustes võib alati e-posti teel (kristel.mannik@kalev.eu) pöörduda toote kvaliteedijuhi Kristel Männiku poole.

Karin Leemeti sõnul on tooteliinidele võõrkehade leidmiseks ja toote kvaliteedi tagamiseks paigaldatud sõelad ja magnetid. Lisaks on tootmisliinide lõpus veel metallidetektorid, et kontrollida, ega tootesse mõnd metallilist võõrkeha sattunud ole.

“Antud juhtum saab olla tekkinud ainult nende meetmete ebakorrektsel tagamisel ja tänu antud juhtumile saime veel kord tõhustada toodete kvaliteedi kontrolli,” lisas Leemet.
Veidraid asju on Saaremaal toidukaubast avastatud varemgi. Aastaid tagasi lõi laineid juhtum, kus halvaast klaasitüki leidnud naine nõudis tootjalt, AS-lt Marmiton 50 000 krooni kahjutasu. Firma nimetas nõuet väljapressimiseks.

Print Friendly, PDF & Email