Indrek Rannama tuli Eesti meistriks

MEISTER: Eesti kriteeriumisõidu meistriks kroonitud Indrek Rannama pani võidule aluse koduse Kuressaare tänavasõidu võiduga.

Elvas sõidetud Eesti kriteeriumisõidu neljandal ja viimasel etapil piisas SJK Viiking ratturil Indrek Rannamal kümnendast kohast, et ületada finišijoon Eesti meistrina.

Laupäevale eelnenud etappidel esimese, teise ja neljanda koha saanud ning 77 kohapunkti kogunud Rannamal ei olnud vaja võtta suuri riske, kuna neljast etapist läks arvesse kolm paremat.

Valmisolekut meistritiitli eest võidelda oli Rannama näidanud juba pärast esimest etappi Kuressaares, mille ta kodupubliku ees suutis võita.
Teistest Viikingi sõitjatest said meistrivõistluste medali kaela Steven Kalf, kes oli U14 klassis kokkuvõttes teine. Elvas lõpetas Kalf seitsmendana.

U23 klassis teenis pronksmedali Rigo Räim, kes viimasel etapil katkestas.
Kuni 12-aastaste seas Eesti meistrivõistluste arvestust ei toimunud, kuid ajasõidus võttis kõikidel etappidel võidu Karl-Patrick Lauk. Kolmanda koha sai Elvas sõidetud selle vanuseklassi sõidus Hans-Olavi Vaher, kes mitteametlikus kokkuvõttes sai teise koha.

Enne viimast etappi oli medalivõimalusi ka Jörgen Mattil, kuid tema lõpetas Elva etapi kaheksandana.
U16 klassis tegi viimasel etapil hea sõidu Mihkel Räim, kes lõpetas kolmandana.

SJK Viiking treeneri Riho Räime hinnangul võib kokkuvõttes kriteeriumisõidus saavutatuga rahule jääda, kuid siiski uskus ta, et sõitjad olnuks võimelised rohkemaks. Räim tunnistas, et varu tulemuste osas veel jäi.

Värske kriteeriumisõidu meister Indrek Rannama sõitis pühapäeval ka Elva rattarallil, kus 100 km pikkusel põhisõidul oli ta neljas.