Ott Tänak Lätis kolmandal kohal

Nädalavahetusel Lätis toimunud BTA Talsi rallil koos kaardilugeja Kristo Kraagiga sõitnud Ott Tänak lõpetas ralli absoluutarvestuses kolmanda kohaga. Klassis N4 oli Tänak teine.

Esimese päeva kaks kiiruskatset läbis Subaru Impreza WRX-ga sõitnud Tänak vastavalt kolmanda ja teise ajaga, kuid päeva kahel viimasel kiiruskatsel näidatud 9. ja 21. tulemus andis esimese päeva kokkuvõttes seitsmenda positsiooni.

Teisel päeval sõitis Tänak kolmel esimesel kiiruskatsel välja teise aja, mis tõstis ta ka absoluutarvestuses teisele kohale. Ralli kaheksas kiiruskatse tühistati ning viimase, üheksanda kiiruskatse suutis Tänak lõpetada alles viiendana.

Kaotust ralli üldvõitjale Mitsubishi Lancer WRC-l sõitnud ja kõik kiiruskatsed võitnud Ivars Vasaraudzisele kogunes pea poolteist minutit. Klassivõidu andis Tänak aga Aivis Eglele (Mitsubishi EVO IX) käest ära napi nelja sekundiga.

Lätis võistles ka Tänaku kaardilugeja Raigo Mõlder, kes sedakorda kihutas koos Georg Grossiga. Nende tulemuseks jäi üldarvestuse kuues koht ning N4 klassi neljas koht.

Print Friendly, PDF & Email