Nael: Eurovalimislubadus – maailma keskpunkt Saaremaale

Nael: Eurovalimislubadus – maailma keskpunkt Saaremaale

 

Lähenevate europarlamendi valimiste valguses võttis Naela toimetusega ühendust valimistel eeldatavalt edukaima partei Kehv-Vormi Erakond esinumber, kuulus sipelgate hingeelu tundja, kella kolmese praami stividor ja hobipaleontoloog prof Kosmos, kes soovis meile anda eksklusiivintervjuu. Nimelt ei ole selle partei nimekirja kuulujate ambitsioonikaid valimislubadusi avaldatud veel üheski väljaandes.

Auväärt professor, rääkige palun lühidalt oma erakonna peamistest teesidest.
Meil tegelikult ei olegi vaja mingeid erilisi lubadusi, kuna me lööme puhtalt isikutega. Meie nimekirja säravate tähtede kõrval kahvatuvad nii Karoli Hindriks kui ka Evelyn Sepp. Edgar-poisist rääkimata. Mõned plaanid meil siiski on, kuid nendest hiljem.

Ahhaa, kes teil siis rivis on?
Number üks olen mina. Selles pole kahtlustki, kuna ma olen auväärseim ning erudeerituim. Ülejäänud kohad täitsime õllejoomisvõistlusel – kes rohkem kandis, sai nimekirjas ettepoole. Teise numbrina astub meil üles minu hea sõber Tiit Tõrkmeel, kes esindab meie nimekirja skeptilist poolt. Tema on veendunud, et maailm ei kesta üleüldse valimisteni.

Kolmanda numbrina näeme Kohalikku Meest, kelle ülesandeks on lammaste hingeelu uurimine, mille järgi Euroopas suurt puudust tuntakse. Siis edasi näeme meie nimekirjas kindlasti kodanik Nire-Märgjärve. Väga tore mees. Turvalisuse eest hoolitseb meil detektiiv Plekk Tung-Raud, kes oma aasia päritoluga mõjub kindlasti tõmbenumbrina vähemusrahvustele.

On teil ka mõni must hobune?
Oma nõusoleku osalemiseks meie nimekirjas on andnud Tiidu Surve. Konspiratsiooni huvides esitleme teda Hardi Tiidusena.
Mustaks hobuseks võib nimetada ka maavalitsuse osalemist meie nimekirjas. Seal on palju uusi kauneid ja andekaid tegijaid, kes kindlasti annavad meie nimekirjale lisaväärtust.

Juba praegu käib varjatud valimislubaduste täitmine. Kas te tõesti arvate, et Ruhnu liinile ei leita laeva? Nimelt on see üks meie valimislubadusi, et kui saame europarlamenti, siis lõpetame kõik lepingud laevakompaniiga ning teeme omaenda firma, mida hakkavad juhtima Ruhnu tuntumad tegelased. Ka saarte ja mandri vahelistel liinidel.

Aga ikkagi, kas teil siis ühtegi konkreetset lubadust ei ole?
Meie kõik lubadused on seotud Saaremaa arendamisega. Suurim kindlalt läbiminev plaan on see, et toome nii Euroopa, maailma kui ka kogu universumi keskpunkti Saaremaale. Praegu tähistab seda kohta vaid tühine toigas, kuid meil on plaanis teha sinna üüratult suur dolomiidist kadakas. Sellest saaks maailma kõrgeim ausammas, mida oleks näha isegi Linnuteelt vaadates.

Kas kavatsete natuke ka elukvaliteeti parandada?
On juba mõeldud selle peale. Meie meedium-pressijumal Kriit P. Ruul on juba välja mõelnud animavisiooni, milline saab olema maailm siis, kui meie saame europarlamenti. Seda on võimalik vaadata Juutuubis.

Print Friendly, PDF & Email