Tuule karikas Vanalinna koolile (1)

Tuule karikas Vanalinna koolile

VÄRAVAKÜTT: 35 löödud väravaga oli edukaim Cris-Karlis Lepp Leisi keskkoolist.

Teisipäeval Kuressaare põhikooli staadionil toimunud Tuule Grupi karikaturniiri noorema astme viimase etapi võitis Kuressaare Vanalinna kool, kes sellega võttis ka üldvõidu.

Vanalinna kooli 1.–4. klassi poiste jalgpallimeeskond sai autasuks võimaluse osaleda ajaloolisel Eesti–Brasiilia jalgpallikohtumisel, kus nende ülesandeks on meeskonnad staadionile juhatada.

Enne viimast, neljandat etappi oli võiduvõimalusi mitmel koolil, kuid oma võimed suutis kõige paremini realiseerida just Vanalinna kool. Teiseks tuli Leisi keskkooli meeskond ning kolmandaks jäi Salme. Neljas oli Kuressaare gümnaasium, viies Valjala põhikool, kuues Kahtla, seitsmes Saaremaa ühisgümnaasium, kaheksas Lümanda, üheksas Kuressaare põhikool, kümnes Mustjala. Kaks viimast kohta täitsid Kaali ja Tornimäe.

Turniiri edukaimaks väravakütiks tõusis Leisi võistkonna mängija Cris-Karlis Lepp, kelle arvele kogunes nelja etapiga 35 väravat.
Võitjavõistkond sai oma võimeid proovile panna ka teiste koolide kehalise kasvatuse õpetajate vastu mängides. Endast poole suurematest jõud siiski üle ei käinud ning 3:1 võit jäi õpetajatele.

Korraldajate sõnul oli hea näha, et lapsed on võrreldes esimese etapiga silmnähtavalt arenenud.
Turniir loodetakse korraldada ka järgmisel aastal, et noortele ikka mänguvõimalusi anda.

Print Friendly, PDF & Email