XVIII linnajooksu võitis Ando Õitspuu

Laupäeval peetud traditsioonilise Kuressaare linnajooksu finišijoone ületas esimesena Torgu noormees Ando Õitspuu, kes suutis edestada teisi 240 jooksule registreerunut.

Viiekilomeetrise trassi läbis Õitspuu ajaga 16.09. Talle järgnes Kalev Õisnurm (16.22) ning kolmandaks tuli Innar Sepp ajaga 17.09.
Naistest oli parim Johanna Toplaan, teine oli Susanna Toplaan ning kolmas Liia Toom.

Poiste arvestuses võitis Edgar Vanin, talle järgnesid Mart Mandel ja Mait Pikpõld. Neidude arvestuses olid kaks esimest samad, mis naiste arvestuses, kolmanda koha võttis siin Anna Saks.
Jooksu vanim osaleja oli Paavo Vara 73 eluaastaga ja noorim 4-aastane Kerttu Aru.

Aktiivseima spordiklubi tiitli sai Sarma, kel oli jooksmas 15 liiget. Koolidest oli rohkemaarvulisem Kuressaare vanalinna kool 57 osalejaga. Ettevõtetest jagavad parima tiitlit Primus Saare OÜ ja Raadio Sky Plus, mõlemal oli väljas neli jooksjat.
Väljaloositud peaauhinna – jalgratta – võitis Moonika Hunt.