Vormeli ennustusvõistlusel kolmikjuhtimine

Oma Saare vormel 1 ennustusvõistlusel on selja taga neli etappi ning edetabeli tipus on väga tihedaks muutunud, hetkel mahub nelja punkti sisse kümme edukamat. Kuna tänavuste sõitude lõppjärjestused on aga ettearvamatud, toimub sellega seoses suuri muutusi ka meie ennustusvõistluses.

Vormel 1 maailmameistrivõistluste neljanda etapi järjestus oli järgmine: Button, Vettel, Trulli, Hamilton, Barrichello, Räikkönen, Glock ja Alonso.

Selline järjestus polnud paljudele ennustajatele suureks üllatuseks ning seekord sai enamik korralikud punktid. Eriti hästi õnnestus esikuuiku äraarvamine Mati Heerol ja Alexil, kes kogusid etapilt 16 punkti. Fortuuna tahtel saab Mati Heero auhinnaks söögi ja joogi Vana Konna pubis.

Kiireima ringi ennustamine on vormelihuvilistele sel hooajal kõvaks pähkliks osutunud, lisaküsimuse eest teenitavat kaks lisapunkti on saanud vaid vähesed. Seegi kord pakuti kiireimat ringi enim Buttonile ning ära oli märgitud veel üheksa piloodi nimed. Õige vastus oli seekord Trulli, keda oli pakkunud seitse ennustajat.

Järgmine osavõistlus toimub juba eeloleval nädalavahetusel ning osalejatel tuleb taas võimalikult täpselt ennustada kuue parema piloodi nimed ja kiireima ringi sõitja. Ennustused palume ära tuua hiljemalt 9. mai õhtuks paberil kas Oma Saare toimetusse, lasta ukse kõrval olevasse postkasti, saata aadressil Tallinna tn 9, 93818 Kuressaare või siis elektronposti aadressil sport@omasaar.ee .

Print Friendly, PDF & Email