Ratturid kindlustasid medalikohti

Nädalavahetusel Viljandis jätkunud Eesti kriteeriumisõidu meistrivõistlustel näitasid SJK Viiking esindajad tavapäraselt häid tulemusi ning enne viimast etappi hoitakse medalivõimalusi mitmes vanuseklassis.

Kuni 12-aastaste poiste klassis on sel aastal võitmatu olnud Karl-Patrick Lauk. Noormees jätkas traditsiooni ka Viljandis ja juhib ka mitteametlikus üldarvestuses. Kaksikvõidu ja kaksikjuhtimise kindlustas saarlastele Hans-Olavi Vaher.

Kaks aastast vanemate poiste seas oli Steven Kalf Viljandis kolmas. Kalfil on kindlalt taskus meistrivõistluste hõbemedal, kulla teenimiseks tuleb viimane, Elva etapp kindlasti võita.

U23 klassis tegi korraliku sõidu Rigo Räim, kes teise kohaga Viljandis ja kogutud punktidega tõusis teiseks ka meistrisarja arvestuses.
Võitlust meistrimedali eest jätkas Indrek Rannama, kes noppis kolmanda koha punktid kahes vahefinišis ning lõpetas samuti kolmandana. Võit läks juba teist etappi järjest Jaan Kirsipuule. Rannama kindlustas oma punktidega ka meistrisarja liidripositsiooni ning tagas endale kokkuvõttes vähemalt hõbeda.

Lisaks eelpool nimetatutele on üldarvestuses medalivõimalusi ka Viljandis mittevõistelnud juunioril Jörgen Mattil, kes sõidab hetkel Eesti koondise koosseisus Poola velotuuril ning jätkab järgmisel nädalal võistlemist Tšehhis kõrgetasemelisel juunioride Rahutuuril.

SJK Viiking / OS

Print Friendly, PDF & Email