Alustati seeriajooksudega

Esmaspäeval joosti Kuressaare staadionil jooksuklubi Sarma seeriajooksude esimene jooks. 2000 meetri distantsiga algas seeriajooksude kolmeteistkümnes hooaeg.

Eelmise aasta võitu sel distantsil kordas Ando Õitspuu, aeg 5.59,9 oli aga aastatagusest 8,5 sekundit parem. Ühtlasi on see seeriajooksude ajaloo kolmas tulemus. Teise koha võttis Janar Mai ajaga 6.28,4 ja kolmandaks platseerus Mairo Tänav ajaga 6.38,9, tema oli parim ka noormeeste arvestuses.

Noormeestest oli teine Gunari Kuris ajaga 7.25,2 ja kolmas Lenari Kuris, kelle aeg oli 7.29,0.
Meesveteranide hulgas võitis Ago Kokk (6.43,5), teise koha sai Tõnu Vaher ajaga 7.12,0 ja kolmanda Suurap Mälk ajaga 7.13,7.

Naistest oli esimene Annika Vaher ajaga 8.20,5, teine Taimi Kangur ajaga 8.28,3 ja kolmandaks tuli Helgi Kuusk, kelle ajaks kirjutati 11.19,9.
Neidude hulgas tuli võitjaks Susanna Toplaan ajaga 7.44,0, teine oli Johanna Toplaan ajaga 7.44,3 ja kolmas Lisette Toplaan ajaga 8.57,2.

Seekord võistelnutest osales 13 jooksjat ka aastatagusel samal distantsil ja neist 11 tegid nüüd kiirema jooksu. Järgmine seeriajooks toimub 18. mail, mil jooksumaaks 3000 meetrit.