Saarlased osalevad Tähtede laulul

Tallinnas toimuvale XI rahvusvahelisele laste ja noorte poplaulude laulukonkursile “Tähtede laul 2009” on Saaremaalt registreerunud kaks lauljat.

Korraldaja Varje Lepp huvikoolist Meero Muusik ütles, et 11–13-aastaste solistide kategoorias on end kirja pannud 7. klassi tüdruk Grete Paia Kuressaare gümnaasiumi huvikoolist Inspira (juhendaja Pilvi Karu) ja 17– 20-a vanusegrupis Kuressaare gümnaasiumi abiturient Kristel Aaslaid. Temale laulavad taustvokaali Tuuli Rand, Kaia Oidekivi, Marit Kiiker ja Sass Pääsk Inspirast. Noorte juhendaja on Laine Lehto.

Grete õpetaja Pilvi Karu sõnul saadab Grete ennast ise klaveril ja esitab laulu “Videvik”, mida on laulnud ka Ivo Linna.
Juhendaja Laine Lehto ütles, et 17–20-aastaste vanuserühmas osalemiseks tuli korraldajatele sel aastal saata ka demolint, milleks oli eelmise aasta solistide ja duettide konkursi laulu “Superwoman” kontsertsalvestus.

“Tallinnas laulab Kristel laulu Jennifer Hudsoni repertuaarist “I`m not going”. Sama laulu esitus tõi neiule grand prix’ jaanuaris Saaremaa ühisgümnaasiumis toimunud üleriigilisel solistide ja duettide konkursil,” rääkis Laine Lehto.

Grete Paia esineb Salme kultuurikeskuses 16. aprillil ja Kristel Aaslaid 17. aprillil.
Kristeli esitust saab aprilli algul kuulata ka raadiost Sky Plus, kus valitakse Eestimaa parim tähelaulja. Hääletada saab raadiojaama kodulehel www.skyplus.fm .

Print Friendly, PDF & Email