Kuhu minna

Kuhu minna

ULLAD JA VIKTOR: Erina Selder, Aili Salong, Leelo Laus ja Virgo Neemre.

Kolmapäev, 18. märts

KINO
Diva kl 18.05 ja kl 20.20 Ostuhullu pihtimused. Romantiline komöödia. Pilet 50.–

SPORT
Kärla spordihoone kl 20.15 Saare maakonna meistrivõistlused võrkpallis,
S-Link/Tesman – Valjala.

Neljapäev, 19. märts

KINO
Diva kl 19.20 Ostuhullu pihtimused. Romantiline komöödia. Viimane seanss. Pilet 50.–

TANTS
Ööklubi Diva DJ Peeter Kukk. Sissepääs tasuta.
Club Privilege tantsupidu. Sissepääs tasuta.

SPORT
Teedevalitsus kl 17.30 mängitakse 100-ruudulise kabe kiirturniir.

Näituse eelteade

Humala galerii tähistab kevade saabumist Külliki Järvila uue näitusega. Uksed avatud 20.märtsil alates kl 13.44. Näitust saab vaadata kuu lõpuni tööpäevadel 12–17, teistel aegadel telefonil
50 96 242.

Ürituse eelteade

Teisipäev, 31. märts kl 10 8. M. Jõgi mälestusturniir võrkpallis maakoolide noormeestele, registreerimine kuni 27. veebruarini. Info Urve Vakker, mob 53 443 956.


Neljapäev, 2. aprill kell 19 Kuressaare Linnateater

Abruka aeg

Lava. Kuressaare Linnateatri lava. Pole nagu midagi erilist, vaid ootus. Siis muusika, siis pisut heledust, aimatavat lund või jääd… ja siis tuleb mees. Toob puid, järgmisel korral ämbri ja saunakausi, kus viht sees – ahhaa! Läheb sauna kütma. Aga enne kui oma salapärasesse sauna astub, piilub pilvi, sest mine tea, mis plaanid ilmal on, ja kaob vaataja silmist.

Kaks meest on üle jää Abrukale minemas. Mõlemal oma asi ajada. Kelle teed juhib südametunnistus ja kohusetunne, kelle samme seab kuulsusrikas partei ja kõrgem võim. Kas jõuavad üle suure jäälõhangu hüpata, kas mõlemad? Ja kui oleksid jõudnud mõlemad mehed, sel päeval Abrukale, siis…

Aeg on muutunud, arusaamad teised ja tänapäeva noor inimene ei teagi, kuidas käis elu siis, kui kehtis eriline aeg. Palju on selles Jüri Tuuliku kirjutatud näidendis hoopis enneminevikust, sest meil ju enam nii ei ole. On hoopis teisiti, paremini, õigemini? Aga et selleni jõuda, mis on praegu, tuli üle elada see, mis oli varem. Midagi ei juhtu siin ilmas põhjuseta ja igal teol on tagajärg.

Muheda huumoriga ja mõnikord kurva alatooniga kirjutatud lugu väikesest saarest nimega Abruka, kus ajal on oma, eriline kestvus, kus kehtib Abruka aeg.

Saaremaa Rahvateater mängib viimast korda lavastust “Abruka aeg” Kuressaare Linnateatri laval 2. aprillil kell 19. Oma publikule oma näitlejate poolt. Pileti hind on väga sõbralik.

Print Friendly, PDF & Email