Suusamaraton toimub pühapäeval

14. Saaremaa suusamaraton toimub Karujärvel pühapäeval, 15. märtsil algusega kell 10.

Stardipaika juhatav tähistus saab alguse Karujärve teelt. Registreerimine toimub kohapeal ning lõpeb veerand tundi enne starti. Põhidistantsi pikkus on 20 km. Osaleda on võimalik ka 10 km pikkusel rajal. Viimastel aastatel vähe suusatada saanud saarlaste jaoks on see piisavalt pikk distants.

Lumeolud on küll kesised, kuid suusatajate soov ja surve on olnud suur. Loodame, et viimastel päevadel sadanud lumi kõik pühapäevaks ära ei sula.

Saaremaa suusamaratoni ei tule käsitada ainult võistlusena, vaid sinna on kõik oodatud ka matkama ja kaunist loodust nautima.
Täiskasvanud saavad üritust toetada 35-kroonise stardimaksuga ja lapsed (kuni 18-aastased) 20 krooniga. Stardimaksu mittemaksmine ei ole takistuseks maratonmatkal osalemiseks.

Saaremaa maratonide korraldamise põhiraskus on seni langenud Saaremaa orienteerumisklubile ning Kaarma vallavalitsusele ja Kuressaare linnavalitsusele.

Tänavu on sellesse nimekirja lisandunud Saaremaa spordiliit. Kõikide maratonide korraldamise ja radade ettevalmistamise juures on olnud väsimatud Aare Saar ja Ülo Vevers.
Kõik on rajale teretulnud!

Saaremaa orienteerumisklubi

Print Friendly, PDF & Email