SÜG-i abiturient käis Briti suursaadiku vastuvõtul (2)

SÜG-i abiturient käis Briti suursaadiku vastuvõtul

SUURSAADIKU VASTUVÕTUL: Briti suursaadiku residentsis õpetaja Liis Ojasaar (vasakul), suursaadik Peter Carter ning SÜG-i 12. a õpilane Liisbet Eero.

Läinud reedel käis Saaremaa ühisgümnaasiumi abiturient Liisbet Eero koos oma inglise keele õpetaja Liis Ojasaarega Briti suursaadiku Peter Carteri vastuvõtul, mis korraldati suursaadiku residentsis.

Vastuvõtule olid kutsutud üle Eesti parimad inglise keele tundjad, kes reedel ja laupäeval osalesid üleriigilisel inglise keele olümpiaadil.
Liis Ojasaar ütles Oma Saarele, et kindlasti oli suursaadiku vastuvõtt nii õpilastele kui ka nende õpetajale tõeliseks boonuseks.

“Vastuvõtu keel oligi inglise keel ning kahe tunni jooksul peeti suursaadiku residentsis europarlamendi teemal huvitavat diskussiooni, kus osalesid sinna pürgivad poliitikud,” rääkis Ojasaar, nimetades näiteks Raivo Järvit, Sven Mikserit ja Marko Mihkelsoni.

Õpilased ja õpetajad said neile küsimusi esitada ning Ojasaare sõnul avaldas oma arvamust ka suursaadik Peter Carter.
Ehkki Liisbet üleriigilisel inglise keele olümpiaadil auhinnalisele kohale ei tulnud, esines ta õpetaja kinnitusel väga hästi. “Liisbet üllatas mind tõsiselt,” märkis Ojasaar, tuues olümpiaadi taseme kohta näite, et õpilasele anti teema näit keskkonnaprobleemidest ning ta pidi sel teemal rääkima neli minutit inglise keeles.

Kokku osales suursaadiku vastuvõtul ning üleriigilisel inglise keele olümpiaadil 18 õpilast koos oma õpetajatega.

Print Friendly, PDF & Email