Ürituse eelteade: Naistepäevakontserdid Saaremaal

Ürituse eelteade: Naistepäevakontserdid Saaremaal

 

Jüri Aarma, Diana Klas, Ooper-Kvartett

Ooper-Kvartett loodi aastal 1997. Viie aasta pärast peeti oma esimest juubelit, kuhu kutsuti õhtut juhtima laulev näitleja Jüri Aarma ning ühiselt esitati publikule Valter Ojakääru laul “Vana teater”.

Sellest ajast sai alguse koostöö, mis kestab siiani. Teoks on saanud kavad “Veider pidu”, “Alkoholist armastuseni”, “Vana mõisa vanad laulud”, Vivaldi “Aastaajad” ning kontsertloeng hümnidest “Ei pea mitte püsti tõusma”. Mõni aasta tagasi liitus kvartetiga ka Diana Klas, kellega tänaseks on ette kantud kontsertprogrammid “Mustlasvanker”, “La vie en rose” ja Õukonnaromanss”.
Kava “Kõik roosid…” on nime saanud Boris Kõrveri samanimelise laulu järgi, mis kõlab ka 8. märtsil. Tegelikult on naistepäevakontsertide kava aga segu kõikidest eelpool nimetatud programmidest. Kuulda saab vene romansse, prantsuse šansoone, eesti lugusid, mustlaslaule, hispaania viise jpm.

Samuti on Jüri Aarmal tähtis roll konferansjeena, tema ülesandeks on lisaks laulmisele lugusid omavahel ühendada faktide, legendide, aforismide ja huumoriga. Kontserdi lõpp on pisut üllatuslik ja sõltub eelkõige publiku kaasatulekust.

Kontserdid toimuvad 8. märtsil kell 15 Pärsama kultuurimajas ja kell 19 Kuressaare Linnateatris. Kava pikkus koos vaheajaga on ligi 2 tundi.
Piletid Pärsamal (125 kr ja 100 kr) on eelmüügis kultuurimajas igal tööpäeval kl 10–14. Info tel 45 73 633, 53 977 524. Piletid Kuressaares (150 kr ja 125 kr) on müügil linnateatri kassas, postkontoris, Auriga kaubanduskeskuses ja internetis aadressil www.piletimaailm.com

Print Friendly, PDF & Email