Alternatiivmuusika üritus Endless Nameless jääb tänavu ära

Leisi noorte viis aastat järjestikku korraldatud kevadine alternatiivmuusika üritus Endless Nameless jääb sel aastal ära.

“See nahksetes rõivastes, harjastega seltskond oli äärmiselt tore ja on tõsiselt kahju, et see üritus ära jääb,” rääkis Oma Saarele Leisi keskkooli huvijuht Anu Noor.

Noor ütles, et traditsiooniliselt Leisi keskkoolis toimunud üritusele sai saatuslikuks eelkõige möödunudaastane kolimine Kuressaarde, kus publiku huvi kontsertide vastu osutus oodatust väiksemaks.

“Selgus, et rahvas tahtis just Leisi tulla. Asja võlu oli maakooli hing ja aura ning see kontrast tuli linna diskosaalis väga teravalt välja,” lisas Noor, kelle sõnul võttis altminek noortelt korraldajatelt soovi üritusega edasi minna.
Endless Nameless tõi Leisi kokku nii kohalikku publikut, Kuressaare inimesi kui ka üle väina rahvast, oli nii noori kui täiskasvanuid.

Huvijuht kinnitas, et vaatamata kartustele pidasid harjumatu välimusega kontserdikülastajad end korralikult üleval. “Kuna üritus toimus koolis, siis olid meil oma teatud põhinõuded ja turvamehed ning me saime väga ilusasti hakkama, “ rääkis Noor.

Kooli huvijuht meenutas, et Metsatölli kontserdi ajaks mõni aasta tagasi oli politseil vallamajas lausa eraldi valvetuba, et karvaste ja suleliste vastu võidelda, aga ühtegi protokolli teha ei tulnud. “Villu Tamme oli meil siin üks aasta väga hädas ja ütles, et ta ei ole harjunud nii kaine publiku ees esinema,” tõi Noor näite üritusel valitsenud õhustikust.

Anu Noor kinnitas, et tema on valmis üritust tulevikus uuesti korraldama. “Välistada ei saa midagi, sest hammas on verel ja kahjutunne südames,” sõnas ta.

Print Friendly, PDF & Email