Klient peab Rüütli basseini vett liiga jahedaks (11)

Spaahotelli Rüütli veekeskuse sage külastaja lubab basseinipiletiraha tagasi küsida, kuna jahedavõitu vesi ei võimalda veemõnusid nautida täiel määral.

“Olen tavaliselt üritanud ujuda 40 basseinipikkust, aga viimasel ajal tulen poole pealt ära, sest lihtsalt külm hakkab,” rääkis Oma Saarele Rüütli veekeskuse sage külastaja Jaan Jalakas, kes on varemalt läbinud Rüütli veekeskuses ka 60 basseinipikkust.

Teisipäeva õhtul, kui Jaan Jalakas Rüütli veekeskusest ära tuli, kuulis ta laste ujumistreenerilt, et üks laps oli basseinis külmetanud ning haigeks jäänud.

Jalakas, kes on soetanud veekeskuse kasutamiseks kümne korra pileti, kaalub piletiraha tagasiküsimist. “Mis ma sinna lähen, kui iga kord pärast veekeskust peab ennast ravima. Spaa puhul räägitakse, et see on tervis läbi vee, aga siin on vastupidi: vees kaotad oma tervise,” lausus harrastusujuja.

“Praegu tundub, et veekeskuse omanik Libliku Prits hoiab majandussurutise ajal veetemperatuuri kolm-neli kraadi madalama, aga niimoodi ei säästa midagi. Kui varsti pärast basseinis käimist on köha ja kurk haige, siis ei tulegi keegi enam siia,” lisas ta.

Jaan Jalakas on häiritud ka teenindustaseme allakäigust Rüütli veekeskuses, mis eelkõige väljendub tema sõnul infopuuduses ja teenindajate vähesuses. “Pärast remonti läks seal asi isegi hullemaks, küll polnud seal duširuumis seebialuseid, vahepeal ei antud rätikuid jne,” rääkis Jalakas. “Kui oled palju käinud ja paremateski kohtades, siis näed, et suhtumine on ikka hoopis erinev,” märkis ta.

SPA Hotell Rüütli juhataja Riina Nau teatas Oma Saarele, et tulenevalt Jaan Jalaka väidetest viidi Spa Hotell Rüütli veekeskuse basseinis läbi temperatuuri mõõtmine, mis hetkel on +27,5 kraadi. Ujumisbasseini temperatuuri norm on +25 °C. Seega vastab vee temperatuur kehtestatud normidele, ütles Nau.

Print Friendly, PDF & Email